Kripto Para

Ethereum için, ‘10.000$ temel olarak matrise programlanmıştır.’ İşte nedeni

Kripto yatırımcıı ve analisti Lark Davis, yakın tarihli bir videoda, ‘nin Ethereum fiyatlarında önümüzdeki günlerde mevcut 3400 $ seviyelerinden 10.000 $’a büyük bir hareket gördüğünü tartıştı.

dedi.

“Bu noktada, 10.000$ temel olarak matrise programlanmıştır.”

Ethereum’un rallisinde rol oynayabilecek bazı önemli faktörleri listeledi.

“Büyük para kalabalığı” faiz alıyor

Davis, Ethereum’u bankacılık ve kurumsal yatırım topluluğu içinde çekiş kazanan büyük bir lig oyuncusu olarak sundu. Bu, perakende yatırımcıların yanı sıra, büyük oyuncuların kripto maruziyetleri için ETH’yi dikkate aldıkları anlamına geliyor. Davis ,

vurguladı

“Orada Ark Invest’in kurumsal para kalabalığına Ethereum şilini vermesi gibi bir şeye sahipseniz, Dikkat edin!”

Bu, Ark Invest CEO’su Cathie Wood’un Ethereum’a olan güvenini ifade ettiği geçen hafta SALT konferansı bağlamındaydı. Davis, yatırım şirketinin sırasıyla Bitcoin ve Ethereum yatırımı için 3:2 oranını ayırma kararının akıllı sözleşme platformu için büyük bir itici güç olduğunu söyledi. Ayrıca, ETH’nin yardımcı programının “nihayet yetiştiğini” ve ETH’nin 10 bin dolar ve ötesine geçebileceğini belirtti.

ETH’nin performansını geçen ay büyük fonlar ve endekslerle de karşılaştırdı.

ETH, S&P 500, Nasdaq 100 ve Dow Jones gibi geleneksel piyasa oyuncularına karşı çift haneli getirileri ile daha iyi performans gösterdi. Aynı dönemde ETH, BTC’nin de önündeydi. Davis ayrıca Nasdaq ve ETH arasındaki yüksek korelasyonu yansıttı. Bu nedenle, ETH’nin de yüksek potansiyele sahip olduğu ve bir yatırım olarak yüksek riskli olduğu anlamına geliyordu.

Diğer teknikler üzerinde düşünen Davis, ETH’nin fiyatında büyük bir düşüş görmedi. Bunun yerine, Ethereum’un “tedarik krizi” nedeniyle fiyatta bir artış beklediğini söyledi. Borsalardan ayrılan büyük miktarda Ethereum’un birikimi temsil ettiği için yükseliş işareti olduğunu belirtti. HODLer verilerine bakarak, ,

dedi.

“Ethereum arzının %87’si üç ay veya daha uzun süredir zincirde hareket etmedi. Tedarikin %87’si! Bu delilik.”

Bunun, yatırımcıların önceki tüm zamanların en yüksek seviyesinin altına satmak istememesinden kaynaklandığını da açıkladı. HODLers, sırayla yeni bir ATH bekliyor. Ek olarak, HODL’cilerin DeFi protokollerinde kilitli ETH’ye, ETH 2.0 stake etme ve Kripto paranın “yakılmasına” da göz kulak olduklarını söyledi. 1,1 milyar doların üzerinde ETH değeri yakıldı .

Analiste göre, Arbitrum ve NFT’ler gibi (DeFi) protokolleri çok büyük miktarda ETH’yi kilitlediği için tüm bu faktörler olumlu bir eğilimi temsil ediyor. Ve son olarak, Ethereum katman-2’nin “kalkışmasından” bahsetti.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: