Kripto Para

Ethereum, Monero, Theta Fiyat Analizi: 13 Haziran

[ad_1]

Ethereum, 2.100 dolarlık bir savunma hattına doğru daha fazla kayıp yaşadı. Monero’ya 221 dolarlık desteği satış baskısından korumak için bahşiş verildi. Son olarak THETA, 8.27 dolardan bir kırılma durumunda bölgeyi 9 doların üzerine çıkarabilir.

Ethereum [ETH]

Kaynak: ETH/USD , TradingView

EMA Şeritleri , 8 Haziran’da düşüş eğiliminin Ethereum piyasasına dönmesiyle bir geçiş kaydetti. Bu arada, geçiş, ETH’nin 2.850 doların üzerinde bir kırılma reddedildiği zaman gerçekleşti. Basın zamanında 2.360 dolardan işlem gören ETH, önümüzdeki seanslarda 2.100 dolara düşmekle tehdit etti. Bir sonraki düşüş döngüsünde boğalar, kayıpları 2.100 doların üzerinde tutmak konusunda dikkatli olmalı. Kayıpları bu seviyede tutamamak, 19 Mayıs’ın en düşük seviyesi olan 1.850$’a doğru daha da keskin bir satışı tetikleyebilir.

Sıkışma Momentum Göstergesi düşüş momentumunda bir düşüş fark etse de, genellikle direnç bölgeleri olarak hareket eden EMA Şeritleri tarafından herhangi bir yükseliş reddedilebilir.

Monero [XMR]

Kaynak: XMR/USD , TradingView

Monero’nun bir sonraki güçlü desteği, 8 Haziran’ın en düşük seviyesi olan 221$’da bulunuyor. MACD bir yükseliş geçişine yakın olduğundan ve Sıkıştırma Momentum Göstergesi düşüş momentumu kaydettiğinden, XMR’nin yukarıda bahsedilen seviyeyi bir kırılmadan başarıyla savunması için iyi bir şans vardı. Böyle bir gelişme, boğalar 280 dolarlık tavanın üzerinde bir kırılma girişiminde bulunmadan önce bir miktar yan hareketle sonuçlanabilir.

Ayılar üstün gelirse ve XMR satıcılara 221$ taviz verirse, 174.1$ ve 190,8$ talep bölgesine doğru %15-20 başka bir geri çekilme mümkün olabilir.

TETA

Kaynak: THETA/USD , TradingView

THETA’nın aşağı kanalı önceki bir analizde vurgulandı ve aynı şekilde bir arıza tehdidi de vardı. En alt trend çizgisinden THETA’nın 22 Mayıs’taki en yüksek seviyesi olan 7.30$’a kadar hesaplandığında kayıplar %17 olarak gerçekleşti. Bununla birlikte, fiyat, yazı yazılırken hafif bir artış fark etti ve 8.27 $ direncinin üzerinde bir kırılma girişiminde bulundu.

MACD ‘teki yükseliş geçişi, pazar dinamiklerinin alıcılara geri kayma potansiyelini vurguladı. RSI tarafsız bölgeye geri döndü. 50-60’ın üzerine bir artış, yükseliş gücünü ve 9 dolara doğru hızlı bir geri dönüş şansını artıracaktır.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

[ad_2]
Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: