Kripto Para

Ethereum, Monero, Uniswap Fiyat Analizi: 20 Temmuz

Ethereum, 1744 dolarlık kritik destek seviyesini geçmeye hazırlanırken bu ay yeni bir dip test etti. Bu aynı zamanda, bu ay yeni bir en düşük seviyeye ulaştıktan sonra bir fiyat dönüşü görebileceği anlamına geliyordu.

Bitcoin son 24 saat içinde %5,4 oranında düşerken, altcoin piyasası düşüş bölgesinden çıkmak için mücadele etti. Monero’nun çizelgeleri, daha fazla fiyat dalgalanması olasılığı ile birlikte açığa satış fırsatları sunarken, aksine, Uniswap kendine ait bazı satın alma sinyalleri kaydetti.

Ethereum [ETH]

ETH/USD , TradingView

Ethereum , Bitcoin’in istikrarlı bir düşüş trendine girmesini takip ettiği için son zamanlarda serbest düşüşte. Bununla birlikte, fiyatın ne kadar düştüğü göz önüne alındığında, altcoin muhtemelen bir geri dönüşle karşı karşıya kalabilir. Aslında, basın zamanında, 1744 dolarlık destek seviyesini geçmişti.

Geri dönüş olasılığı, yalnızca satın alma baskısında bir artışla somut bir temel bulabilir. Alt’ın fiyatı bundan sonra yükselirse, ETH 2035 dolarda dirençle karşılaşacaktır.

Fiyatlardaki düşüş, ETH sahiplerinin varlığı elinde tutmasını zorlaştırdı. Göreceli Güç Endeksi güçlü satış sinyalleri verdi çünkü Kripto para 20 Temmuz’un erken saatlerinde aşırı satım bölgesine kısa bir süre dokunduğunu gösteriyordu. Basın zamanında, gösterge bir düşüş işareti yanıp sönüyordu, biri tekrar satın alma baskısında küçük bir düşüşe işaret ediyordu. Ethereum’un piyasadaki zayıflığı, Ortalama Yön Endeksi tarafından 20 işaretinin hemen üzerinde gezindiği için doğrulandı.

Bollinger Bantları , bantlar açılırken yüksek oynaklık dönemine işaret ediyordu.

Monero [XMR]

Ethereum, Monero and Uniswap Price Analysis: July 20

XMR/USD , TradingView

Çoğu altcoin için fiyat hareketi bu ayın en düşük seviyesinde işlem yapmak için konsolide aşamayı kırmıştı. Yazma sırasında, XMR, son 24 saatte %7,8 düşüşle 181,97 $ olarak fiyatlandırıldı. Monero’nun haftalık %11,3 düşüşü, piyasa değerini %7,94 artırdı. XMR, sadece 24 saat önce 192 dolarlık destek seviyesini kırdı ve yazı yazılırken kırmızı ile işlem görüyordu. Tersine, XMR’nin işlem hacmi %52 arttı.

Chaikin Para Akışı , 20 Temmuz’da sermaye girişlerinde bir artış olduğunu kaydetti ve bu, XMR’nin fiyat düşüşünün alıcıları piyasaya teşvik ettiği veya bir fiyat olasılığını teşvik ettiği fikriyle doğrulanabilir. tersine çevirme. Sıkıştırma Momentum Göstergesi , yatırımcılar için bir açığa satış fırsatı ile birlikte bir sıkıştırma serbest bırakma anlamına geliyordu.

Bollinger Bantları , basın zamanında bir farklılık gösterdi; bu, alt fiyatın önümüzdeki birkaç işlem seansında dalgalanabileceğini gösteriyor.

Değişmeyen Değiştirme [UNI]

Ethereum, Monero and Uniswap Price Analysis: July 20

UNI/USD , TradingView

UNI’nin fiyatı, yazının yazıldığı sırada 14.60 dolardı, bu aynı zamanda önemli destek seviyesi olarak da işlev görüyordu. Fiyatta hafif bir düşüş, altcoinin hayati destek seviyesinin altında işlem yapacağı anlamına gelir. Daha fazla amortisman olması durumunda, dikkat edilmesi gereken destek seviyesi 13,82$ olacaktır. UNI geçen hafta değerlemesinin %24’ünü kaybetti ve dünden beri %9,7 düştü.

Müthiş Osilatör üzerindeki kırmızı sinyal çubukları yazı yazılırken güç kazanıyor gibi göründüğü için piyasadaki düşüş baskısı yükseliyordu. MACD’de bir düşüş geçişi görüldü, piyasanın düşüş eğiliminin altını çizen bir bulgu.

Chaikin Para Akışı , UNI’nin bir satın alma sinyali verdiğini belirtti. Fiyattaki düşüşün ışığında bu, pazardaki alıcılar için bir giriş noktası olabilir.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: