Kripto Para

Ethereum, Theta, Filecoin Fiyat Analizi: 08 Haziran

Bitcoin %9 düştükten ve 32.000 dolara doğru hareket ettikten sonra, daha geniş pazarda düşüş hissi vardı. Ethereum, THETA ve Filecoin gibi alternatifler hala kilit destek seviyelerini korurken, daha keskin bir satışa maruz kaldılar.

Ethereum [ETH]

Kaynak: ETH/USD , TradingView

Ethereum 2.900 $ civarında kritik direnç işaretine yaklaşırken, satıcılar pazarın kontrolünü yeniden ele geçirdikçe bir kırılma daha reddedildi. Aslında, ETH yükselen bir üçgenin güneyinde kırıldı ve bu, alt trend çizgisinden %8’lik kayıpları temsil ediyor. 2.500 dolarda bir miktar destek olsa da, satış baskısı başka bir kırılmaya neden olabilir. MACD düşüş eğilimini vurguladı ve dengenin altına düşme tehdidinde bulundu.

Müthiş Osilatör düşüş momentumuna dikkat çekti. Bir arıza, 2.200 $ işaretine doğru geri çekilmeleri tetikleyebilirken, daha keskin bir satış, kripto para birimini  1900 $’a bile sürükleyebilir. Kayıplar 2.500 dolarda tutulursa, 3.000 doların üzerinde bir kırılma hala masada olacaktır.

Teta [THETA]

Kaynak: THETA/USD , TradingView

THETA , 8.27 dolardan destek bulduğu için son 24 saatte kayıplarını %8’e indirdi. THETA’nın 8 ila 11 dolar arasındaki tahmini aralığı değişmeden kaldığından, hareketi de yukarı kanalındaydı. Aşağı yönde, THETA’nın göstergeleri birkaç uyarı işaretine işaret etti.

RSI üzerindeki düşüş eğilimi en son geri çekilmeyi doğruladı, ancak düşüş eğilimi daha endişe vericiydi. Müthiş Osilatör üzerindeki düşüş eğilimindeki bir ikiz tepe kurulumu da gelen bazı satış baskılarını önerdi. Kanalın alt trend çizgisini kaybetmek, 6$’a doğru %26’lık bir düşüşü tetikleyebilir.

Filecoin [FIL]

Kaynak: FIL/USD , TradingView

Filecoin 95,5 ile 85 dolar arasında yatay hareket ettikten sonra bir sonraki dönüşüme hazırlanıyor gibi görünse de, daha geniş bir piyasa düzeltmesi işlere bir anahtar ekledi. 4 saatlik grafikte FIL, yukarıda bahsedilen kanalın altına düştü ve bir sonraki savunma hattına 75 dolardan yöneldi. İlginç bir şekilde, Stokastik RSI aşırı satım bölgesinde bir yükseliş geçişine yaklaştı ve FIL’in basın zamanı desteğini sürdürebileceğini önerdi. Saatlik zaman dilimi, bu seviyede bir miktar yükseliş dirilişi bile kaydetti.

Bununla birlikte, Müthiş Osilatörde düşüş momentumu yükseliyor ve FIL başka bir kırılmaya karşı savunmasızdı. Böyle bir durumda, alıcılar muhtemelen 60-65 dolar arasında dönecektir.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: