Kripto Para

ICP, MATIC, WAVES – Bu altlardan hangisi kurtarma aşamasına öncülük edebilir?

En son altcoin kan banyosunun ardından, Bitcoin ve endüstrinin altcoinleri için de aynı durumla birlikte, kripto piyasası kapağından milyarlar silindi. Aslında, toparlanma ilk 25’teki çoğu altcoin için beklenenden daha yavaş oldu. Aksine, ICP, WAVES ve MATIC gibi altcoinler daha hızlı bir şekilde iyileşmek için ortaya çıktı.

En hızlı şekilde toparlanacak Kripto paraların, hem grafikte hem de zincir üstü ölçümler açısından halihazırda iyileşme yolunda ilerleyenler olması bekleniyor.

İnternet Bilgisayarı, 24 saat içinde yaklaşık% 26 artışla aynı kazançla piyasanın ilk 10 altcoin arasında yer alıyor. Bu, fiyat hala geçen haftanın fiyat seviyesinin% 35 altında ve ATH’sinden yaklaşık% 75 uzakta olmasına rağmen.

ICP’nin Sosyal Hacmi || Kaynak: Lunarcrush

Ekteki tabloya göre, fiyat yükselmeye devam ettiğinden beri sosyal hacim önemli ölçüde düşerken, sosyal hacmin uzun bir fiyat rallisi için toparlanması muhtemeldir. Geçtiğimiz ay, fiyat% 42 düştü.

Düşüşe rağmen, ICP’nin toparlanması şu anda diğer altcoinlere öncülük ediyor. Birkaç hafta süren toparlanmanın ardından, MATIC’in fiyatı düştü ve alt da şu anda iyileşme yolundaydı.

Ek olarak, tıpkı ICP gibi, MATIC’in sosyal hacmi de düştü ve bu altcoinlerin fiyatı ile sosyal hacim arasında doğrudan bir ilişki var. Sosyal hacim düzeldiğinde, MATIC’in fiyatı muhtemelen 2 $ seviyesinin üzerine çıkacaktır. MATIC, baskı anında 1.9 $ seviyesinde işlem görüyordu.

Ayrıca, büyük HODLer’ların konsantrasyonu, fiyat düşüşü boyunca birikim devam ederken tutarlı bir şekilde artıyor. Dahası, MATIC ve WAVES durumunda oynaklık arttı.

WAVES, yazı yazıldığı sırada 24 saat önce fiyatının% 9 üzerinde işlem görüyordu. WAVES’in geri dönüşü, büyük olasılıkla ilk 50’deki altcoinleri DeFi yaz 2.0’a karşı rallisine götürecek. Ayrıca, altcoinler, toparlanan talep, satış baskısındaki düşüş ve artan kaldıraçlı alım satım hacmi nedeniyle toparlanıyor. Ticaret hacmi 24 saat içinde% 269’un üzerinde arttı ve WAVES, iyileşmeye öncülük eden başka bir altcoin olabilir.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: