Kripto Para

İşte Cardano, Ethereum, Chainlink, Polkadot ve AVAX için bir sonraki aşama

Altcoinler ve Bitcoin her zaman el ele mi gidiyor? Yakın zamandaki teknik analiz oturumunda , Benjamin Cowen yükselme potansiyeli yüksek birkaç kırmızı-sıcak trend varlık üzerinde görüş bildirdi. Ayrıca Alts ve BTC arasındaki olası bir ilişkiyi de vurguladı. Şunları belirtti:

“Bitcoin 20 haftalık tahminin üzerinde kaldığı sürece Altcoinler muhtemelen daha iyi iş çıkaracaktır.”

İşte bu yatırımcıın tartışması sırasında incelediği birkaç alts:

Cardano ( ADA )

Cardano bir süredir trend oluyor. Dördüncü en büyük kripto para birimi son zamanlarda büyük bir patlama yaşadı.

Analiste göre, kripto aslında “değerini ikiye katlayabilir”, diye yineledi:

“ADA’nın şimdiye kadar Bitcoin’e karşı yaptığı en yüksek değerlendirme burada (2018’de 0.00008). Mevcut fiyatlardan bu seviyeye ölçülü bir hareket yaparsak, bu başka bir% 105… ADA’nın değişmez bir Bitcoin için Bitcoin karşısında küresel zirvesine ulaşma açısından% 105 artabileceği fikriyle ”

Varlık için bir sonraki hedefi 4,35 dolar olarak öngördü. Ayrıca, “ADA’nın bugün 2017, 2018’de olduğundan çok daha fazlasını yaptığını” ekledi.

Yazılırken, ADA 2,12 $ seviyesinin hemen altındaydı.

Ethereum ( ETH )

Dünyanın en büyük 2. kripto varlığı olan ETH için yatırımcı, alt seviyenin ‘ şiddetli tsunami ‘ ün ortasında olması nedeniyle fiyat hedefi olarak rahat bir 6000 dolarlık işaret öngördü. önceki bir videoda. Şunları belirtti:

“Bizde 2.000 doları bulduk, onu aştık. Sonra 3.000 dolar. Onu kolayca fethettik. 4000 dolarımız var. Şu anda onunla sürekli mücadele ediyoruz. Açıkçası, 5.000 $ ve 6.000 $ vb. Var.

Chainlink ( BAĞLANTI )

13. en büyük kripto, listesinin sonraki sırasındaydı. LINK, 2019 yılına kadar uzanan bir yükseliş kanalındaydı. Belirli bir fiyat işareti olmadan şunları söyledi:

“LINK’i seviyorum. Sadece yukarı hareket ediyor. Makro ölçekte, yukarı çıkma eğilimindedir. Evet, bazen düşüyor. Kim gerçekten önemsiyor? Bu sadece oyun. Genelde yükselir ve önemli olan budur. Chainlink’in genel olarak yukarı çıktığı gerçeğini gözden kaçırmayın. ”

Bu yazı yazıldığı sırada LINK, 40 $ işaretinin hemen üzerinde işlem görüyordu.

Polkadot ( DOT )

DOT, önemli bir direnci kırma yolunda olduğu açık bir alt. O ekledi:

“DOT treni, temelde 20 günlük SMA’nın (basit hareketli ortalama) yalnızca devam eden bir tutuşu. Bir süredir rayların dışındayız. Umarım yolumuza geri döneriz. Bu seviyeye geldik. Bu, üçüncü kez, aşağı yukarı 50 $ işaretine ulaşmamız olacak. Bakalım kırabilecek miyiz. Eğer kırarsak, nispeten hızlı hareket ettiğini tahmin ediyorum. ”

DOT, basın zamanında, 40 $ işaretinin hemen altında işlem görüyordu.

Çığ ( AVAX )

Son olarak akıllı sözleşme platformu Avalanche’a (AVAX) değindi. Teknik analiziyle ilgili olarak, AVAX boğa döngüsüne girmek için 37.50 $ ‘lık direnci kırmak zorunda kaldı. Ayrıca şunları söyledi:

“Çığ yine DOT gibi fiyat keşif modunun zirvesinde. Hepsi birbirine yaklaşıyor. ”

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: