Kripto Para

Justin Sun Topluluğu Yine Kızdırdı!


© Reuters.

Tron (TRX) CEO’su Justin Sun, Twitter üzerinde Kobe Bryant‘ın ölümünü kullanarak yaptığı reklamdan dolayı ciddi bir tepki ile karşılaştı. Tron Foundation‘ın kurucu ismi, geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Bryant’ı kendi topluluk konferansı için kullandı.

Justin Sun, Kobe Bryant’ı Kullandı Mı?
Sun’ın 2018 yılında niTron zirvesine katılan Bryant ile çekilen fotoğrafını paylaşıp, iki kere söz konusu etkinliğin lafını geçirmesi birçok kripto para yatırımcısının tepkisini çekti. Kobe Bryant gibi önemli bir ismin hayatını kaybetmesi tabii ki Twitter da dahil bütün sosyal medya platformlarında büyük bir şokla karşılandı.

Birçok kişi Bryant’ın vefatı hakkında çeşitli gönderiler paylaştı ancak sadece Sun gibi birkaç kişi bunu kendi etkinliklerinin veya projelerinin reklamı için kullandı.

Sun’ın Kobe Bryant’ı reklam malzemesi olarak kullandığı gönderinin altına adeta eleştiri yağdı. Bazı kullanıcılar daha acıları bile tazeyken böylesine bir girişimde bulunulmasının ne kadar “acımasız ve kalpsizce” olduğunu vurguladı.

Sun ise konu hakkında herhangi bir ek açıklamada bulunmadı ve ilgili tweet sabitlenen gönderi olarak hala görüntülenebiliyor. Justin Sun bundan birkaç gün önce de Apple (NASDAQ:) kurucu ortağı Steve Wozniak ile görüşmüş ve bunu sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı.

Bu makale ilk olarak www.coin-turk.com üzerinde yaynlanmıştır

Feragat: ParaBorsa.Org would like to remind you that the data contained in this website is not necessarily real-time nor accurate. All CFDs (stocks, indexes, futures) and Forex prices are not provided by exchanges but rather by market makers, and so prices may not be accurate and may differ from the actual market price, meaning prices are indicative and not appropriate for trading purposes. Therefore ParaBorsa.Org doesn`t bear any responsibility for any trading losses you might incur as a result of using this data.

ParaBorsa.Org or anyone involved with ParaBorsa.Org will not accept any liability for loss or damage as a result of reliance on the information including data, quotes, charts and buy/sell signals contained within this website. Please be fully informed regarding the risks and costs associated with trading the financial markets, it is one of the riskiest investment forms possible.

Source link

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu