Kripto Para

Litecoin, Bitcoin Cash, Polkadot Fiyat Analizi: 23 Mayıs

Bitcoin 36.000 – 38.000 $ arasında işlem görürken, çoğu alts keskin hamleler yapmadan önce bir bekleme ve izleme stratejisi benimsedi. Litecoin, Bitcoin Cash ve Polkadot gibi büyük hacimli alts benzer bir model izledi ancak yazı yazılırken kilit destek bölgelerinde kaldı.

Litecoin [LTC]

Kaynak: LTC / USD , TradingView

Yazma sırasında Litecoin , düne göre marjinal% 0,4 düşüşle 165 dolardan işlem gördü. 4 saatlik grafikteki hareketi 163 dolarlık güçlü bir destek hattıyla bir arada tutuldu. İlginç bir şekilde, bu destek, Şubat sonundaki daha geniş piyasa gerilemesi sırasında odak noktasındaydı. Alıcılar mevcut seviyede bir miktar rahatlama bulmuş gibi görünürken, BTC ve ETH’nin kısa vadeli hareketini çevreleyen çok fazla belirsizlik vardı. Piyasa liderlerinden gelen düşüş sinyalleri, LTC’nin Ocak ayında% 35 geri çekildiğinde öne çıkan bir destek bölgesi olan 121 $ ‘dan bir sonraki savunma hattına yöneldiğini görebiliyordu.

RSI sabit düşüşler yaptı ve aşırı satım bölgesine yakın işlem gördü. Önümüzdeki seanslarda bu endeksin 40’ın altında kalmasını bekleyin. MACD’de yükseliş eğilimi, alıcıların 165 doları koruyabileceğini ve daha fazla kırılmadan kaçınabileceğini öne sürdü.

Bitcoin Cash [BCH]

Kaynak: BCH / USD , TradingView

Son iki hafta içinde Bitcoin Cash , değerinin% 60’ından fazlasını kaybetti ve 1.642 $ ‘dan 619 $’ lık baskı süresi fiyatına düştü. BCH 600 $ ‘ı tutarken, bir sonraki destek noktası olan 500 $’ a kadar bir miktar boşluk kaldı. 500 $ ‘ı savunmamak, BCH’nin güneye Ocak ayının en düşük seviyesi olan 370 $’ a doğru hareket ettiğini görebilir ve bu da yerel zirvesinden% 77 genel bir kayıpla sonuçlanabilir. Tersine,% 38.2 (939 $) ve% 50 (1.075 $) Fibonacci seviyelerinin yeniden alınması olumlu bir sonuca neden olabilir.

Müthiş Osilatör üzerinde yükselen ikiz tepe kurulumu, alıcılara yönelik potansiyel momentum değişimini vurguladı, ancak hacimler zayıftı. MACD böyle bir sonucu daha az destekledi ve bir dereceye kadar denge gösterdi.

Polkadot [DOT]

Kaynak: DOT / USD , TradingView

Polkadot’un düşüş trendi 21,16 $ ‘lık destekle hafifletildi, ancak gelecek seanslar üzerindeki hareketi özellikle önemliydi. DOT, 25 doların ve 20-SMA’nın üzerine çıkamazsa, satış baskısı büyük olasılıkla geri dönecek ve bir arızaya neden olacaktır. Bu olay, 15 dolara doğru% 33’lük bir düşüşü tetikleyebilir. Aşırı bir düşüş sonucu, DOT’u Ocak ayı başındaki 7 $ seviyelerine bile sürükleyebilir. Öte yandan, bir kırılma% 20’lik bir fiyat artışına neden olabilir. Bölgeyi 36 doların ve 200-SMA’nın (yeşil) üzerine geri döndürmek, boğalar için orta vadeli bir odak noktası olacaktır.

BCH’ye benzer şekilde, DOT bile Müthiş Osilatör üzerinde yükselen ikiz tepe kurulumu oluşturdu. Stokastik RSI yükseliş bölgesindeydi ancak bu, 25 doların üzerindeki bir artıştan ziyade kırılmaya karşı bir koruma görevi gördü

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: