Kripto Para

Litecoin, Solana, Ethereum Fiyat Analizi: 18 Mayıs

Litecoin, 295 $ ‘da temel direncin üzerine çıktı. Solana, Fibonacci aracı aracılığıyla bazı hedef seviyeleri sundu, ancak stabilizasyon bir sonraki adımdan önce gerçekleşebilirdi. Son olarak, Ethereum’un 2.790 $ ‘a doğru bir satıştan kaçınmak için 3.200 $’ lık desteği elinde tutması gerekiyordu.

Litecoin [LTC]

Kaynak: LTC / USD , TradingView

4 saatlik zaman diliminde, Litecoin , 200-SMA (yeşil) ve 295 $ direncinin üzerinde önemli bir iyileşme yaptı. Bu gelişme, sadece uzun bir düşüş sonucunu engellemekle kalmadı, aynı zamanda bir toparlanma için kapıları açtı. Dahası, bölgeyi 300-330 doların üzerine geri almak, 370 dolara yükselen bir fiyat artışına bile neden olabilir.

MACD , LTC’nin 266 dolarlık desteğin kırılmasını önlediği için yükseliş eğilimi gösterdi. OBV ‘deki küçük bir artış, bazı satın alma baskısına işaret etti. Tersine, düşüş eğilimi, en son Nisan sonunda ve LTC’nin boğa koşusundan önce görülen 243 $ ‘lık desteğe doğru gerileme görebilir.

Solana [SOL]

Kaynak: SOL / USD , TradingView

Solana 55 $ ‘dan bir ATH’yi kaparken, boğa bayrağı patlaması üst trend çizgisinden% 16 kazançlar gördü. Fibonacci aracı, SOL için 66.3 $ ve 71 $ ‘da bazı hedef seviyeleri sundu. Bununla birlikte, RSI aşırı satım bölgesine doğru geri döndü ve bu, bir sonraki bacak yukarı doğru gelmeden önce stabilizasyona yol açabilir. Borsalardaki alım satım hacimleri, son 24 saatte yaklaşık% 30 azaldı ve satın alma faaliyetinin durduğuna işaret etti.

Geri çekilme için olası seviyeler% 61,8 (38,47 $) veya% 78,6 (0,45,6 $) Fibonacci seviyelerindeydi. % 50 Fibonacci seviyesine doğru daha keskin bir geri çekilme, muhtemelen SOL’un mevcut rallisinin sonunu işaret edecektir. Bu arada, Chaikin Para Akışı dengenin altına düştükten sonra sermaye çıkışı zayıf kaldı.

Ethereum [ETH]

Kaynak: ETH / USD , TradingView

Ethereum sadece yedi günde 4.380 $ ‘dan 3.117 $’ a geri dönerken, satış baskısı hala piyasada baskın bir güçtü. OBV’nin aşağı doğru gidişatı kar elde etmeyi vurguladı, ancak genel olarak endeks daha yüksek seviyelerde kaldı. 3.200-3.116 $ civarında bir miktar destek vardı ve bir arıza 2.800 $ ve 50-SMA’ya (sarı) doğru başka bir düzelme görebilir.

Hızlı bir geri dönüş için, ETH’nin 3.500-3620 ABD Doları’nın üzerindeki bölgeyi geri talep etmesi gerekiyordu. Bu satın alma bölgesinin 20-SMA (mavi) ile birleşmesi, ETH için bir sonraki yükselişi tetikleyebilir. Stokastik RSI’da yükseliş eğilimi ve 40’ın üzerinde bir yükseliş olumlu bir sonucun ilerlemesine neden olabilir.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: