Kripto Para

MATIC için bu farklılaştırıcı faktör, fiyat hareketini etkileyecektir.

MATIC’in fiyatı son 24 saatte% 33 arttı ve piyasa değeri neredeyse aynı seviyeye yükseldi, en yüksek altcoinler kanamaya devam ederken ayılara karşı MATIC oldu. İlk 25’teki altcoinler şu anda kanıyor, çünkü Bitcoin iyileşmeye çalışıyor. Musk olayı, Bitcoin, Ethereum ve birkaç üst düzey altcoin fiyatı ve genel piyasa değeri üzerinde gözle görülür derecede olumsuz bir etkiye sahipti.

Ancak, ETH L2 için bir ölçeklendirme çözümü olarak sınırlı olmasına rağmen, MATIC’in talebi ve ticaret hacmi son 8 haftada arttı.

MATIC fiyat tablosu || Kaynak: CoinGecko

Yüksek talep, volatilite ve düşen likidite ile MATIC, kan banyosunda ve geçen hafta sonu da ayakta durdu. Fiyat şimdi yaklaşık% 30 arttı ve bu, genel kripto piyasası değeri, spot borsalardaki talep ve HODLing faaliyeti üzerinde önemli bir etkiye sahip oldu.

MATIC ‘ün zincir üzerindeki ölçümlere dayalı olarak yükselmeye devam etmesi bekleniyor. Şu anda onu diğer altcoinlerden ayıran şey, ETH ve BTC ile olan korelasyondur. ETH ve BTC, fiyat yükselişinin bu noktasında büyük ölçüde ilişkili olmaya devam ederken, MATIC’in fiyatı diğer yönde hareket etti. HODLers’ın% 6’sından daha azı, zincir üzerindeki verilere göre MATIC’i bir yıldan daha uzun süredir elinde tutuyor, bu, yatırımcıların uzun vadeli yatırım getirisini tahmin etmek için göz önünde bulundurmaları için önemli bir ölçüt .

MATIC ağında büyük işlem sayısı düşmesine rağmen, genel işlem hacmi yüksek kaldı. Son 7 günde MATIC ağında 3,55 Milyar $ değerinde işlem yapıldı. Ticaret hacmi yaklaşık% 40 arttı ve işlem sayısı ve hacmindeki artışla artmaya devam etmesi bekleniyor.

Ayrıca, MATIC’in Digitalax, Infura, DFyn ağı ve NFT projeleri ile yaptığı son ortaklık ve güncelleme duyuruları talebi artırdı.

yatırımcılar ve HODLers, altcoin kan banyosuna rağmen yükselişini sürdürüyor ve MATIC, temelleri ve ilgili kalması gereken uygulama ile ayakta kalan son altcoin olabilir. Memecoin, Ethereum ve MATIC gibi projeler var. Memecoins’in kullanım durumu olmayabilir, Ethereum’un bir kullanım durumu var ancak pahalı işlemler, MATIC, yatırımcılar için her şeye sahip olan altcoin olabilir.

Bu, portföylerinde kısa ve uzun vadeli yatırım getirisi arayan çoğu yatırımcı için haftanın altcoin’i MATIC’i yapıyor.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: