Kripto Para

Matic & Loopring: Bu projeler Ethereum’un performansı için neden önemli?

ETH’nin fiyatı 2900 $ aralığına geri döndüğünde, Katman 2’lerin sağladığı güvenlik seviyesi, uzun vadeli yatırım getirisi ve fiyat artışlarının sürdürülebilirliği konusunda birçok tartışma yaşandı. 12 Mayıs’ta 4000 $ seviyesini geçtikten sonra, fiyat birkaç kez düştü ve ölçeklendirme çözümleri yükseldi.

Benzetmeyi düşünün, 100 doları olan biri istediği gibi çeşitli şekillerde kaydedebilir veya saklayabilir. Bir cüzdanda, bir bankada veya bir kasanın güvenliğinde saklama seçeneği vardır. Bununla birlikte, Ethereum ile, 100 $ ‘lık ETH değerine sahip bir yatırımcı tüm yolları aynı anda kullanmak zorunda kalacak – bir cüzdanda, bankada ve kasada aynı anda saklayın. Bu onu verimsiz ve gereksiz kılıyor mu?

L2 çözümlerinin yaptığı şey, birçok yerine tek yol seçeneği sunarak onu verimli kılmaktır. Bu L2 çözümleri MATIC , Loopring, OMG gibi projelerdir. Her üç proje de ETH L2’nin piyasaya sürülmesinden bu yana yüksek kısa vadeli yatırım getirisi sunmuştur. MATIC durumunda, işlem sayısı ve işlem hacmi lansmandan bu yana önemli ölçüde arttı.

Altcoin şu anda ilk 25’te 14. sırada yer alıyor. ETH ağındaki işlemlerin önemli ölçüde yüksek ücretleri nedeniyle hemen hemen her üç projenin işlem hacmi arttı. Veri bilimci @ASvanevik ‘e göre, MATIC, son 7 gün içinde herhangi bir Ethereum adresinin en büyük stabilcoin girişine sahip. Bu, MATIC için artan talebin sinyalini verirken, fiyat artışı geçen haftaya göre% 105’in ötesine uzanıyor.

Kaynak: Lunarcrush.com

Lunarcrush.com’dan alınan aşağıdaki verilere dayanan Loopring durumunda, sağlık, kalite ve performansın birlVerge bir ölçüsü olan Galaxy Score Trend, Mayıs 2021’in ikinci haftasında ulaştığı zirveden 63’te daha düşük. Sosyal hacim önemli ölçüde düştü ve borsalardaki talep düştü. Sosyal hacim düzeldiğinde ve yatırımcı duyarlılığı nötr olduğunda, Loopring’in diğer L2 ölçeklendirme çözümleri gibi yüksek kısa vadeli yatırım getirisi sunacağı tahmin edilmektedir.

L2 çözümlerinin uzun süre geçerli kalması muhtemeldir; ETH işlem ücretleri yüksek kalırken, yatırımcılar ve ETH Maxis MATIC ve Loopring hakkında yükselişe geçti. MATIC halihazırda yan zincirler ve plazma sunuyor ve gelecekte kullanım kolaylığını artırması muhtemel olan iyimser ve Zk toplamalarını tanıtmak için bir yol haritasına sahip. L2 ölçeklendirme çözümlerinin savaşında, talep ve yatırım getirisinden sonra kullanım kolaylığı anahtar faktördür. Uzun vadeli yatırım getirisinin, ETH ve bunun yanında ölçeklendirme çözümleri için yüksek olması bekleniyor.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: