Kripto Para

MATIC ve LINK: Bu kombinasyon yatırımcıların portföylerine nasıl yardımcı oluyor?

Piyasa riskini bir dereceye kadar düşürmeye yardımcı olan altcoinlerin çeşitli kombinasyonları mevcut olsa da. Böyle bir kombinasyon MATIC ve LINK’dir. İki altcoin , zirve ve düzeltmeler sırasında Bitcoins ile zıt korelasyonlara sahiptir. LINK, BTC’nin tarihsel olarak düşüşünü takiben toparlanırken, MATIC, BTC ile birlikte yükseliyor. Bu, fiyat eğilimlerine ve yıldan bugüne kadarki gözlemlere dayanmaktadır.

Her iki altcoin , coinmarketcap.com’daki piyasa değerine göre ilk 20’de yer alıyor ve ikisi arasında çizilen paralellikler onları bir portföye eklemek için ideal kılıyor.

LINK, ATH’sinden %52 uzakta işlem görüyordu, ancak bu fiyat seviyesinde, piyasa değeri 24,7 Milyar Dolardı. Altcoin şu anda 24.71 $ seviyesinde işlem görüyor. Lunarcrush.com’dan alınan bir grafiğe göre sosyal hacim bir darbe aldı ve bu, altcoinin şu anda değerinin düşük olduğunun bir işareti. LINK, iki haftadan uzun bir süredir 32$ seviyesinin altında bir aralıkta kaldı, ralli devam ederse fiyatın 40$’ı geçmesi muhtemel.

LINK Sosyal Cilt | Kaynak: Lunacrush

MATIC durumunda, 0,8 dolar seviyesine düşüşün ardından, altcoin toparlandı ve 1,45 dolar seviyesinde işlem gördü. Likidite ve borsalardaki oynaklık nedeniyle toparlanma hızlı oldu. Borsalar arasında en iyi pazarlardaki 24 saatlik ticaret hacmi, MATIC’in toparlanmayı beklenenden daha hızlı yapması için nispeten yüksektir.

Fiyat, ATH’sinden %45 uzaktaydı ve MATIC’in büyümesi her zamankinden daha organik. L2 ölçeklendirme çözümü olarak yola çıkan MATIC, ortaklıklar, topluluk oluşturma ve sosyal medyadan bahsetme konusunda uzun bir yol kat etti. yatırımcılar arasındaki uzun vadeli duyarlılık yükselişte ve bir portföye eklemek için altcoinleri seçerken, LINK ve MATIC’in ikisi de rakip. Kan banyosu ve ani çöküşler yoluyla genel portföy üzerinde kar rezervasyonu yapma olasılığı, yatırımcıların bu iki altcoini portföylerine benzer hacimde eklemelerini kazançlı hale getirir.

Kurumsal yatırımcılar, 19 Mayıs’taki flaş çöküş boyunca hem birikmiş hem de birikmiş LINK ve MATIC’e ilgi gösterdiler. Haziran’ın sonraki haftalarında bir kan banyosunun tetiklenmesi durumunda kısa vadede daha fazla birikim bekleniyor. Ancak o zamana kadar bu iki altcoin metrikler, HODLer kompozisyonu ve fiyat trendi açısından birbirini tamamlıyor.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: