Kripto Para

Metrikler gerçekten Litecoin için bir yükseliş tablosu mu çiziyor?

Litecoin ‘ün fiyat hareketi, Temmuz ayında daha geniş kripto para piyasasının hareketini aşağı yukarı yansıttı. Bununla birlikte, alt’ın zarar marjının piyasadaki diğer bazı büyük alt’lardan çok daha düşük olması dikkat çekicidir.

Litecoin, uzun vadeli düşük desteğini 109$’da test ettikten sonra, 20 Temmuz’da işlem hacimlerinde iyi bir artış (Temmuz ayında en yüksek) kaydetti. Ancak, ticaret hacimleri hala Mayıs-Temmuz seviyelerinin çok altında kaldı. Ayrıca, aşırı satım bölgesinde salınan altcoin bir yükselişi vurguladı.

Aşırı aşırı satım koşullarından kaynaklanan bu durum ve dip alıcıların ortaya çıkması, son birkaç ticaret seansında LTC için daha iyi bir görünümü teşvik etti. Aslında, dört saatlik grafikte, altcoin sadece bir fiyat artışı kaydetmekle kalmadı, aynı zamanda aşırı satım bölgesinden de toparlandı.

Metrikler yükseliş hikayesi mi çiziyor?

Yakın tarihli bir Santiment raporu , son zamanlarda fiyatta %13,8’lik bir düşüşe rağmen, LTC ile etkileşime giren benzersiz adreslerin miktarının son 10 gün içinde %47,5 arttığını vurguladı. Dahası, yakın tarihli bir makale , Litecoin’in geçen haftaki duygu çizelgelerinde ilk beş arasında 33 puanla üçüncü sırada yer aldığını belirtti.

Kaynak: Santiment

Bir LTC/BTC grafiğindeki LTC’nin 4200 sats seviyesini reddettikten sonra desteğe geri dönmesiyle, daha fazla düşüş olasılığı imkansız değil. Bununla birlikte, LTC bazı küçük kazançlar kaydetti ve bu devam ederse, altcoin için toparlanma olabilir. Bunun ortasında, 365 günlük MVRV oranı -%39 ile 2019/2020 dibini belirleyen neredeyse aynı seviyeye oturdu. Rapor ayrıca,

dedi.

“Tarihsel olarak konuşursak, daha fazla dezavantaj var, ancak önümüzdeki günlerde %-40’ının fiili bir “geri dönüş” bölgesi olarak onaylanıp onaylanmayacağını görmek ilginç olacak.”

Kaynak: Santiment

Dahası, 1k – 100k LTC tutan adresler varlıklarını 270.000 LTC artırdı.

Bununla birlikte, düşük ticaret hacimleri, daha düşük sosyal duyarlılık ve alt birimin cansız hakimiyeti ışığında, Litecoin için tam bir toparlanmanın olduğu sonucuna varmak için henüz çok erken. .

Kaynak: Santiment

Yani bu, Litecoin’in sağlıklı göründüğü anlamına mı geliyor?

Yukarıda görülen metriklerin çoğu Litecoin için oldukça sağlıklı bir tablo çizerken, alts söz konusu olduğunda, onların geliştirme faaliyetlerinin ve sosyal hakimiyetinin de rallilerinde büyük bir rol oynadığı göz ardı edilemez.

LTC’nin geliştirme faaliyeti, 16 Temmuz’da bir düşüş kaydetti. Ve Nisan sonu – Temmuz seviyelerinin oldukça üzerinde olmasına rağmen, yine de Nisan ATH’sinin çok altındaydı. Kripto para için sosyal hakimiyet de o kadar iyi görünmüyordu ve yazı yazarken bir düşüş kaydetti.

Kaynak: Sanbase

Bu noktada Litecoin, yükselişten ziyade daha tarafsız bir görünüm sunuyor. Bununla birlikte, günlük adreslerdeki sağlıklı artış büyümeye devam ederse, ağ için iyi olduğu kanıtlanabilir. Aynı şekilde sürdürülebilir büyüme, kriptonun en büyük sermayeleri arasında nadir görülen bir ağ gücü örneği olacaktır.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: