Kripto Para

Neden bu Bitcoin ürünü ‘gerçekten ne zaman olmadığı meselesi’

Grayscale, önde gelen kripto yatırımcılarından biri ve yatırım devinin Genel Müdürü Michael Sonnenshein, bir SEC onayı konusuna geldiğinde bunun “eğer” yerine “ne zaman” meselesi olduğunu açıkladı. 19459002] Bitcoin ETF.

CNBC Squawk Box ile yaptığı son röportajında ​​ Sonnenshein şunları söyledi:

“ABD’de bir bitcoin ETF’si gerçekten bir zaman meselesidir, eğer meselesi değil”

Raporlara göre, düzenleyici ile yaklaşık 13 ETF başvurusu var, ancak hiçbiri henüz onaylanmadı. Son zamanlarda, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu [SEC] WisdomTree’nin Bitcoin ETF’sinin kararını sonbahara itti. Bununla birlikte, olumlu işaret, düzenleyicilerin artık genel halktan ve endüstri uzmanlarından geri bildirim istemeleriydi.

Kanada, Şubat 2021’de Purpose Bitcoin ETF’yi onayladı. ABD’deki gecikmeye rağmen Sonnenshein, firmanın Bitcoin ürünü Grayscale Bitcoin Trust’ı [GBT] ETF’lere dönüştürmeye “%100 kararlı” olduğunu söyledi.

Sonnenshein şunları söyledi:

“Dünya görüşümüze göre oturduğumuz yerde, altta yatan pazarda gerçekten birkaç farklı olgunlaşma noktası arıyoruz ve bu gerçekten düzenleyicilerin ihtiyaç duyduğu şeyin son aşamaları. bu tür ürünleri onaylamak ve yatırımcılara aradıkları korumaları sağlamak.”

Grayscale, GBTC’nin bir ETF’ye “beklenen” dönüştürülmesinden sonra GBTC için hizmetler sunacak olan ABD bankacılık devi BNY Mellon ile ortaklık kurdu.

Kurumlar, kripto para birimini dahil etme çabalarını en üst düzeye çıkarıyor. Son zamanlarda, Bank of America hakkında geçen hafta Bitcoin vadeli işlemleri için yeşil ışık yaktığı hakkında raporlar vardı . Bitcoin ve ilgili ürünlere olan bu tür artan ilgi, düzenleyiciler tarafından göz ardı edilemez ve kurumların iyimserliği göz önüne alındığında, düzenleyicilerin endişeleri üzerinde çalışması gerekebilir.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: