Kripto Para

Önceki boğa piyasası döngüleri bunu Bitcoin fiyatları hakkında gösteriyor

Kripto piyasası son zamanlarda çok sönük görünüyor. Hindistan’ın piyasanın raydan çıkmasına katkıda bulunan yaklaşan politika kararına teşekkür yok. Bitcoin 56.000 $ seviyelerinin yakınında gezinirken, Bitcoin Fear and Greed endeksinde korku var.

Bu arada, kripto analisti TechDev, önceki boğa piyasası döngülerinden benzerlikler çizerek “döngü ortası” bir sıçramaya işaret etti.

Peki, Bitcoin boğaları durgun duyguları geçecek mi?

Daha önce, JP Morgan analistleri “tahvil getirilerindeki artış ve para politikasının nihai normalleşmesinin” Bitcoin fiyatını düşürebileceğini tahmin etmişti. Bu, benzer bir makro ortamda geleneksel altın üzerindeki etkiye benzer.

Ancak, en iyi bankanın da uzun vadede 146,000 dolarlık Bitcoin fiyat tahminini yenilediğini unutmayalım. Bir JP Morgan analisti 73.000 dolarlık bir fiyat hedefinin kısa vadede “makul göründüğünü” belirtmişti.

Herkes gemide değil

Bununla birlikte, JP Morgan patronu Jamie Dimon, kripto sektörü üzerinde karşıt bir duruş sergilemeye devam etti. Yakın tarihli bir olayda, “kripto jetonlarının” içsel değerden yoksun olduğunu ve bir “para birimi” olarak kabul edilemeyeceğini söyledi. Geçmişte Dimon, Bitcoin’in “değersiz” olduğunu da yorumlamıştı. Varlık sınıfını spekülatif olarak adlandırarak aynı fikirle tekrar rezonansa girerek,

dedi.

“Bu histeri.”

Kurumsal destek

Bu arada, büyük bir yatırımcı grubu, kısa vadeli kar elde etmekten etkilenmemiş görünüyor. CoinShares’in son haftalık akışları raporu , Bitcoin’de %12’lik bir düzeltmeye rağmen, girişlerin geçen hafta 114 milyon doları aştığını belirtti. Yatırımların çoğunluğunun Bitcoin’e gittiğini belirtmek. Ark Invest CEO’su Cathie Wood da Bitcoin’in güçlü kurumsal desteğe sahip olduğuna inanıyor. röportajında ​​ ,

dedi

“Bitcoin üzerinde kendi çalışmamızı yaparken beklemediğimiz şey, kurumların, özellikle şirketlerin bilançodaki nakitlerini Bitcoin’e çevirmeye başlamasını beklemiyorduk.”

Bununla Citigroup’un Goldman Sachs, JP Morgan ve Bank of America gibi isimleri olan sektöre daldığı bildirildi. Ve bu büyük bankalar yalnız değil. En son raporlara göre, daha önce Bitcoin desteğini sonlandıran finansal hizmetler şirketi Stripe, yeni gelişmelerin ardından fikri tekrar gözden geçirebilir.

Zincirde Bitcoin

Bu arada, sıfır olmayan bakiyelere sahip Bitcoin adreslerinin tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğunu belirtmek çok önemlidir.

Kripto fenomeni Anthony Pompliano, yakın tarihli bir podcast’inde şu anda yaklaşık 10 milyon cüzdanın en az 0,01 BTC’ye sahip küçük Bitcoin yatırımcılarından oluştuğunu belirtti.

Bununla birlikte, Arcane Research için Bitcoin için “69.000 doların bu boğa koşusunun zirvesini işaret edip etmeyeceğinin” kesin olmadığını açıkladı. Yakın zamanda yayınlanan bir analizi ayrıca BTC fiyatında ileriye dönük ilginç dönüşler bekliyor.

 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

# isim Hacim (24 saat) ülke kurulmuş Resmi internet sitesi

Önceki boğa piyasası döngüleri bunu Bitcoin fiyatları hakkında gösteriyor yazısı ilk önce KoinKoine.Com üzerinde ortaya çıktı.

Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: