Kripto Para

Peki ya Matic ve Aave açıkçası ‘delilik’ olacak?

[ad_1]

Aave veya Compound gibi merkezi olmayan para piyasaları daha açık ve erişilebilir bir finansal sistemin yolunu açıyor. En ilginç DeFi projelerinden biri olan Aave, 280$ fiyat seviyesinde işlem görüyordu ; ancak son 24 saat içinde yaklaşık %2,5’lik bir düzeltmeye tanık oldu.

28. sıradaki Kripto para, son yükselişiyle birçok kripto meraklısını etkiledi. Aynısı, yakın tarihli bir röportajda tartışma konusuydu . Vance Spencer  framework Ventures’ın kurucu ortağı, AAVE’nin etkileyici rakamlarının ardındaki birkaç temel faktörü vurguladı. Şunları söyledi:

“Tüm DeFi protokollerinin arkasındaki ana altyapıya bakıldığında, AAVE birçok yönden artık tam kadro ve ofisi olan bir şirket. Şu anda bir protokol oluşturmaya odaklanmıyorlar, bunun yerine kurumsal evlat edinme istiyorlar… İnsanlar bunu anlayacak, bu sadece bir zaman meselesi.”

Ayrıca şunları ekledi:

“AAVE’nin finansal hizmetlerinde kurumsallaşmada veya en azından bu dikeyde öncülük ettiğini görüyorum, ancak bu hizmetlere erişmek isteyen ancak nasıl yapılacağına dair hiçbir fikri olmayan 100’lerce sektör var. ”

MATIC’in piyasa değerine ve fiyatına bakıldığında, geçtiğimiz yıldaki büyümesi göz ardı edilemez.

Spencer eklendi:

“Sanırım aynı tarz jetonlardan 3 veya 4’ü muhtemelen yaz ortasında pek çok aynı şeyle birlikte göreceksiniz. MATIC’teki birçok TVL dönüşlüdür, Quickswap, Slingshot gibi toplanmış yerel projelerin oynamaya geldiğini fark edebiliriz. Önemli olan, özellikle istekli insanlar için maliyet faktörüdür, ancak bunu karşılayamıyor. ”

Benzer bir yükseliş hikayesi başka bir kripto savunucusu tarafından paylaşıldı. Spencer Noon yinelendi:

“Gerçekten de gelecek vaat eden bir koşuya doğru ilerliyoruz. Polygon ve BSC, her ikisi de oyun kitabına kullanıcıların nasıl edinileceğini gösterdi. Aslında, bunu ETH’ye çok benzeyen altyapı ve kullanıcı deneyimiyle birleştirin. Evet, açıkçası delilik olacağını düşünüyorum. Bundan sonra ne olacağını merak etsem de. toz çöktüğünde.”

Etkiler:

Vance Spencer’a göre, Katman 2 teknolojisi, hangi endüstri için uygulanırsa uygulansın ölçeklenebilen ve Visa gibi yerlVerge, merkezi sistemlerle rekabet edebilen kullanılabilir blok zinciri sistemleri oluşturmamıza yardımcı olacak.

İşte Vitalik Buterin , Ethereum’un kurucusu bunun hakkında ne söyledi .

“Matematiğe bakarsanız, 1. katman iyileştirmelerinden elde edilen ölçeklenebilirlik kazanımları ve 2. katman iyileştirmeleri nihayetinde birbirleriyle çoğalır. Bir parçalama çözümünüz varsa, parçalama çözümünün kendisi, Ethereum’un ölçeklenebilirliğini 100 kat veya sonunda daha da fazla artırabilir.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

[ad_2]
Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: