Kripto Para

Piyasada Düzeltme Yaşanırken Borsa Token’ları Artışa Devam Ediyor

© Reuters.

Kripto para piyasası bir hafta boyunca güzel kazanımlar elde etti ancak şu anda bir düzeltme hareketi gerçekleşiyor. Bununla beraber her ne kadar kripto paraların çoğunluğu kırmızıya bürünmüş olsa da borsa token’ları güzel bir başarıyı yakaladı ve bırakmaya da niyetli gibi görünmüyor.

Piyasada yaşanan mevcut düşüşler analistlere göre, dik bir trendin aksine daha sonra yaşanacak yükselişlerin sinyalini verir gibi orantılı düşüşler olarak karşımıza çıkıyor. Ancak bu düzeltme hareketleri sebebiyle son 48 saat içinde piyasada yaklaşık olarak 12 milyar dolarlık bir düşüş yaşandı.

Ancak bunların yanında kripto para borsalarının piyasa sürdükleri “borsa token’larının” genel itibariyle yükselişte olduklarını görüyoruz.

OKEx Token
OKEx kripto para birimi olan OKB son birkaç gün içinde hızla yükseliş sergileyen kriptolardan biri oldu. Pazartesi gününe 4 dolar civarından başlayan OKB 24 saat içinde %42’lik bir artışla 5.70 dolara kadar yükseldi. Sonrasında küçük bir geri çekilme yaşasa da OKB son 24 saat içinde ilk 100’deki kripto paralar içinde en iyi performans sergileyen coin oldu.

Huobi Token
Diğer en iyi performans gösteren kripto varlığı Huobi borsanın token’ı olan HT oldu. HT son 24 saat içinde fiyatını 3.90 dolardan 4.75 dolara çıkararak %22’lik bir artış sergilemiş oldu.

Bunun yanında Huobi Token, neredeyse %150’lik bir artışla 2019’un en iyi performans gösteren kripto varlıklarından biriydi ve hatta Bitcoin’den bile daha iyi performans gösterdi.

Analistlere göre bugünkü ivme, Huobi’nin Güney Koreli internet devi Kakao liderliğindeki Klaytn Global Blockchain Yönetişim Konseyine katılacağını duyurmasının ardından yakalanmış olabilir.

Kaynak: Bitcoinist

Bu makale ilk olarak www.coin-turk.com üzerinde yaynlanmıştır

Feragat: ParaBorsa.Org would like to remind you that the data contained in this website is not necessarily real-time nor accurate. All CFDs (stocks, indexes, futures) and Forex prices are not provided by exchanges but rather by market makers, and so prices may not be accurate and may differ from the actual market price, meaning prices are indicative and not appropriate for trading purposes. Therefore ParaBorsa.Org doesn`t bear any responsibility for any trading losses you might incur as a result of using this data.

ParaBorsa.Org or anyone involved with ParaBorsa.Org will not accept any liability for loss or damage as a result of reliance on the information including data, quotes, charts and buy/sell signals contained within this website. Please be fully informed regarding the risks and costs associated with trading the financial markets, it is one of the riskiest investment forms possible.
Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı