Borsa Haberleri

Piyasalar – DR Horton Piyasa Öncesinde Genel Eğilimi Ters Yüz Etti; Alibaba Düşüyor


© Reuters.

Yazar: Geoffrey Smith 

Investing.com – 27 Ocak Pazartesi günü piyasa öncesinde ilgi odağında olan hisse senetleri.

 • Alibaba (NYSE:) %6,1 geriledi. Pekin’in koronavirüs salgınını durdurmak için aldığı önlemlerden biri olan Yeni Yıl tatilini uzatma kararı ile Çin’in perakende satışlarına ilişkin korkular arttı.
 • Arconic (NYSE:) %2,8 kaybetti. Gelir ve kazancının 2019’un son çeyreğinde beklentilerin biraz altında kaldığını raporladı. Mevcut yılın kazançları için rehberliği de piyasa tahminlerinin %2 altında kaldı. Hisseler son 12 aydır endeksinde üstün bir performansa sahip ve muhtemelen kar realizasyonuna karşı kırılgan.
 • DR Horton (NYSE:) %0,8 artış gösterdi. Konut yapımcısı, tahminlerin çok üzerinde kazanç ve gelir bildirdikten sonra %1’in üzerinde düşüş gösteren önemli endekslerden açıkça daha iyi performans gösterdi. Son veriler, düşük işsizlik ve ipotek oranları sayesinde konut piyasası faaliyetlerinin pek çok yılın en yüksek seviyelerine yakın olduğunu gösteriyor.
 • Feragat: ParaBorsa.Org would like to remind you that the data contained in this website is not necessarily real-time nor accurate. All CFDs (stocks, indexes, futures) and Forex prices are not provided by exchanges but rather by market makers, and so prices may not be accurate and may differ from the actual market price, meaning prices are indicative and not appropriate for trading purposes. Therefore ParaBorsa.Org doesn`t bear any responsibility for any trading losses you might incur as a result of using this data.

  ParaBorsa.Org or anyone involved with ParaBorsa.Org will not accept any liability for loss or damage as a result of reliance on the information including data, quotes, charts and buy/sell signals contained within this website. Please be fully informed regarding the risks and costs associated with trading the financial markets, it is one of the riskiest investment forms possible.

  Source link

  İlgili İçerikler

  Bir cevap yazın

  Başa dön tuşu