Kripto Para

Polkadot, BAT, Synthetix Fiyat Analizi: 17 Temmuz

Daha geniş kripto piyasası yükseliş hissinden yoksun olduğundan, altcoinler fiyat indirimleri ve güçlü satış sinyalleri için çoğunlukla aynı yolu izledi. DOT, basın zamanında, değer düşüklüğünden hafifçe toparlandı ve aşırı satıldı. Synthetix’in piyasası ayrıca, alt birimin geçen hafta değerinin %20,9’unu kaybettiği için daha geniş kripto piyasasının zayıflığına karşılık geldi.

Ancak BAT, fiyatı son 24 saatte %13.8 arttığı için farklı bir yol izledi.

Polkadot [DOT]

DOT/USD , TradingView

DOT 8 Temmuz’dan beri sürekli bir düşüş trendi kaydetti. Kripto paranın Haziran düşüşünden sonra yeterince iyi toparlanmadığını söylemeye gerek yok. Basın zamanında, fiyattaki haftalık %21.9 düşüşün ardından 12.04$ olarak fiyatlandırıldı. Varlığın işlem hacmi de %12,46 arttı.

Bollinger Bantları daralma veya genişleme belirtileri olmadan paralel kaldı, bu da fiyatın en azından anlık olarak mevcut seviye civarında hareket edeceğini gösterdi.

Fiyat bir yükseliş görmez ve 13.30$ direnç seviyesinin üzerine çıkmazsa, 12.04$’lık basın zamanı destek seviyesinin altına düşebilir. MACD , 12 Temmuz’daki düşüş geçişinden sonra uzun süreli düşüş eğiliminin bir işareti olan kırmızı histogramları kaydetti.

DOT geçen hafta aşırı satım bölgesini birkaç kez ziyaret etti. Basın zamanında, Göreceli Güç Endeksi göstergesinde küçük bir düşüşle 30 işaretinin hemen üzerinde görüldü, bu da satıcılar iken alıcıların piyasadan tekrar çıktığını gösteriyor baskın sayılardaydı.

Temel Dikkat Simgesi [BAT]

Polkadot, BAT and Synthetix Price Analysis: July 17

BAT/USD , TradingView

Basic Attention Token , diğer altcoinlerin aksine bugün kazanıyor ve son 24 saatte %13.8 artışla 0.568$’dan işlem görüyordu. BAT işlem hacmi %119,39 artarken, piyasa değeri de %12,29 artış kaydetti.

BAT’ın oynaklığı son zamanlarda dalgalı ve yazının yazıldığı sırada, Bollinger Bantları genişliyordu – Daha büyük piyasa oynaklığının bir işareti.

Son 24 saatte fiyat yükselirken, Parabolik SAR mum çubuklarının altında noktalı çizgilerini buldu. Bu, fiyatın yükselişte olduğunu gösterdi ve doğruladı.

Basın zamanında, altcoin, Müthiş Osilatör üzerindeki yeşil sinyal çubuklarının boyutunda yükseliş momentumunu ima eden bir artış resmediyordu. Boğalar daha da güçlenirse, jeton 0,600 $ direnç seviyesine dokunmaya çalışabilir ve ardından 0,640 $ seviyesini test etmek için hareket edebilir.

Synthetix [SNX]

Polkadot, BAT and Synthetix Price Analysis: July 17

SNX/USD , TradingView

Synthetix , 12 Temmuz’dan beri güneye giden fiyat hareketini resmediyor. Token, bir haftadan biraz fazla bir süre içinde değerinin %20,9’unu kaybetti. Basın zamanında, token 8.89 $ olarak fiyatlandırıldı ve ayılardan gelen hafif bir itme, fiyatı 7.82 $ destek seviyesine düşürebilir. SNX’in tüm zamanların en yüksek seviyesi Şubat 2021’de 28,53 dolardı. 

Chaikin Para Akışı , son birkaç gün içinde çıkışlardan daha düşük sermaye girişleri kaydetti . Ancak, basın zamanındaki bir artış, sermaye girişlerinin bir miktar arttığının altını çizdi.

Ortalama Yön Endeksi , 25 işaretinin biraz üzerinde olduğu için piyasa zayıflığı hakkında yukarıda belirtilen ifadeye de karşılık geldi.

Son olarak, Göreceli Güç Endeksi aşırı satım bölgesi boyunca çok yakın çalıştı, ancak henüz o bölgeye taşınmadı. Bu okuma, alıcıların piyasada bulunmadığını ve satıcıların alıcılara göre önceliğe sahip olduğunu ima ediyordu.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: