Kripto Para

Polkadot, Chainlink, Ethereum Klasik Fiyat Analizi: 09 Haziran

Polkadot, varlık için bodur satın alma baskısını göz önünde bulundurarak son zamanlardaki düşük seviyelerden kurtulmak için zorlu bir görevle karşı karşıya. Haziran ayının başından itibaren sınırlı aralığı arasında salınan Chainlink, önemli bir destek seviyesini kırarak düşüş eğilimi gördü. Son olarak, Ethereum Classic geçen hafta düşük volatilite ve daha az hacim gördü.

Üç varlık düşüş eğilimi gösterirken, Polkadot ve Chainlink [19459005 ] daha iyi toparlanmalara yönelebilirken, Ethereum Classic daha fazla konsolidasyon içinde olabilir.

Polkadot [DOT]

Kaynak: DOT/USD – TradingView

Polkadot’tan Gavin Wood, 8 Haziran’da , projelerin Polkadot’un Kusama ağında inşa etmek için bir kiralamayı güvence altına alabileceği Parachain Slot Müzayedelerinin kullanıma sunulması için programı ve bazı önerileri açıkladı.

DOT , 19 Mayıs’taki fiyat düşüşünden toparlanma işaretleri gösterdiği için bu aya güçlü bir başlangıç ​​yaptı. Kripto para 3 gün içinde neredeyse %40 arttı ve hemen ardından takip eden hafta %27 düştü. Basın zamanında, DOT 21.3 dolardan işlem gördü ve CoinMarketCap’te 9. sırada yer aldı.

Varlık için Göreceli Güç Endeksi , gösterge 28-33 arasında dalgalandığından satış baskısının baskın olduğunu vurguladı. Ancak, ayrılan Bolinger Bantları artan oynaklığın altını çizdi ve bu da yakın gelecekte daha geniş bir fiyat aralığına yol açabilir.

Ayrıca, Müthiş Osilatör , fiyatı yukarı çekebilecek varlık için yükseliş momentumunun süründüğünü öne sürdü. DOT, 19 Mayıs’taki fiyat düşüşünden sonra 19$ ile 28,2$ destek ve direnç arasında gidip geldi. 

 

Chainlink [BAĞLANTI]

Kaynak: LINK/USD , TradingView

Chainlink’in 4 saatlik grafiği, kripto para biriminin Mayıs ortasından bu yana istikrarlı bir şekilde daha düşük seviyeler oluşturduğunu gösteriyor. Geriye dönüp bakıldığında, yakın tarihli bir analiz Chainlink [19459002 ] LINK’in kısa-orta yörüngesi üzerinde etkileri olabilecek piyasa.

CoinMarketCap’te 14. sırada yer alan varlık, Haziran ayının başından bu yana %29’luk bir fiyat düşüşü gördü ve basın zamanında 24$ desteğini birçok kez test etti. LINK için Göreceli Güç Endeksi varlığın aşırı satım bölgesinde olduğunu vurguladı. Gösterge, yazı yazılırken 30’un biraz üzerinde seviyelerde kaldı.

Ayrıca, Chaikin Para Akışı , gösterge sıfır çizgisinin altındaki konumunu koruduğu için girişlerden daha fazla sermaye çıkışına işaret etti.

 

Klasik Ethereum [ETC]

Kaynak: TradingView’de ETC/USD

Ethereum Classic basın zamanında 56 dolardan işlem gördü ve CoinMarketCap’te 21. sırada yer aldı. ETC’nin 4 saatlik grafiğindeki kısa gövdeli şamdanlar, varlık için fiyat hareketinin sınırlı olduğunu vurguladı. Ayrıca, son iki günde %17,5 fiyat düşüşü yaşadı ve 8 Haziran’da 50,3$ destek seviyesini test etti.

.

Ancak, Sıkıştırma Momentum Göstergesi düşüş basıncının azaldığını gösterdi. Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi , 8 Haziran’da aşırı satım bölgesinden toparlandığını vurguladı. Bununla birlikte, satış baskısı varlık için hala baskındı. Bu toparlanma, azalan düşüş baskısı ile birleştiğinde, varlık için bir trendin tersine çevrilmesine işaret edebilir.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: