Kripto Para

Polkadot Fiyat Analizi: 18 Mayıs

Polkadot’un fiyatı sürekli bir fiyat düşüşü görüyor ve piyasa dalgalı kaldı. DOT’un değeri 46.74 dolardan düşerken, 36.92 dolardan destek buldu. Değer bu noktadan toparlansa da, Polkadot 41,79 $ ‘lık direnci vurdu.

Bu yazı yazıldığı sırada, dijital varlık 38,41 milyar dolarlık piyasa değeri ile 40,47 dolardan işlem görüyordu.

Polkadot saatlik grafik

Kaynak: DOTUSD TradingView’de

Pazar bir kez daha satıcıların devraldığına tanık olurken, DOT’un değeri bir kez daha düşüyordu. Varlık direnişe çarptı ve geri döndü. Bununla birlikte, Bitcoin fiyatı da düşüyordu ve bu, kripto piyasasında bir dalgalanma etkisi yaratabilirdi.

DOT, 38,79 $ ‘a yakın bir destek bulmuş olabilir.

Muhakeme

Bollinger bantları, bir miktar oynaklık olduğunu düşündüren ayrışmaya devam etti, ancak fiyat tökezledikçe, piyasaya giren oynaklık işaretleri fark edildi. Fiyat düştükçe, sinyal çizgisi de mum çubuklarının üzerine çıktı ve fiyatın düşüş eğiliminde olduğunu gösterdi. Fiyat tökezlediğinde, 38.79 $ ‘ı desteklemeye ve konsolide etmeye devam edebilir.

Göreceli güç endeksi, satış baskısı ve onu izleyen toparlanmanın daha net bir resmini sağladı. Göstergenin değeri 43’te kaldığı için, satış baskısı baskındı ve alıcılar piyasayı istikrara kavuşturmak için baskı yapmak zorunda kalabilir. Bununla birlikte, 50 hareketli ortalama direnç sunabilir.

Müthiş Osilatör, DOT pazarındaki ivmenin düşen fiyatla birlikte azaldığını öne sürüyordu. İvme artıyordu ama ani düşüş piyasadaki ayıları itti.

Sonuç

Mevcut Polkadot pazarı dalgalıydı ve fiyat daha düşük işlem görüyordu. Volatilitedeki değişim, istikrarsız bir Bitcoin piyasasının sonucu olabilirdi. DOT değeri iyileşmeye çalışırken, 28.79 $ güçlü bir destek görevi görecek. Bu noktada fiyatı korumak için satın alma baskısının artması gerekebilir.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: