Kripto Para

Polkadot, THETA, Tron Fiyat Analizi: 18 Mayıs

Polkadot, kayıplarını 38,5 dolarlık destekte azalttı ve keskin bir satıştan kaçınmak için bunu sürdürmesi gerekiyordu. THETA azalan bir üçgen içinde işlem gördü ve bir arıza,% 20 geri çekilmeye neden olabilir. Son olarak, 0,126 $ direncinin üzerinde bir artış, piyasa kontrolünün Tron için yükseliş tarafına kaymasını sağlayabilir.

Polkadot [DOT]

Kaynak: DOT / USD , TradingView

Polkadot , yazının yazıldığı sırada 38.5 $ ‘dan önemli bir destek noktasına yakın işlem gördü. Bu alan, günlük zaman diliminde 20-SMA (mavi) ve 50-SMA (sarı) ile çatıştı. 4 saatlik zaman diliminde, mevcut destek işareti 200-SMA ile birleşti ve birbirini izleyen yeşil şamdanlar satın alma aktivitesi gösterdi. Bu nedenle, bu savunma hattı, bir düşüş modeli olan “üç siyah karga” oluşumunu engelleyebildi. Bununla birlikte, kritik alanda kaybetmek, 28.6 $ ‘lık desteğe doğru% 25’lik bir satış oranına yol açabilir. Yükselen bir düşüş sonucu, 21.16 $ ‘a kadar kayıpları görebilir.

Müthiş Osilatör , DOT 38,5 dolar desteğini koruduğu için satın alma baskısı gösterdi. Olumsuz tarafı, MACD hattı Signal hattına yaklaştı ve düşüş eğilimi bir arızaya neden olabilirdi.

THETA

Kaynak: THETA / USD , TradingView

THETA’nın günlük grafiğinde alçalan üçgen formasyonu, önümüzdeki günlerde başka bir satış tehdidinin ana hatlarını çizdi. Ayılara 8.0-8.5 dolarlık bir bölgeyi bırakmak, 6.14 dolarlık bir sonraki desteğe doğru% 20’lik bir geri çekilme ile sonuçlanabilir. Tersine, 11,25 doların ve 50-SMA’nın üzerindeki bir artış, bu modeli olumsuz etkileyecek ve yukarı doğru bir kırılmaya yol açacaktır.

THETA’nın RSI daha dengeli bir duruş seçti ve tarafsız bölgede işlem gördü. Müthiş Osilatör üzerindeki kırmızı çubuklar güneye giden bir yörünge izlemeye devam ederse, keskin bir satış baskısı bekleyin.

Tron [TRX]

Kaynak: TRX / USD , TradingView

Tron , yeşil borsada işlem gördü ve 0.11 $ ‘dan bir engelle desteklendi. Bununla birlikte, Sıkıştırma Momentum Göstergesi yarım çizginin altına düştü ve gelen bir düşüş baskısı dalgasına işaret etti. Durum böyle olsaydı, TRX muhtemelen 0.11 $ ve hatta 0.101 $ ‘ın altında bir kırılma görecek ve bu da daha büyük kayıplara neden olacaktı.

Artı tarafta, Stokastik RSI ‘de yükseliş eğilimi gösteren bir geçiş, TRX’in yukarıda belirtilen alım bölgelerinin üzerinde tuttuğunu görmesi muhtemeldir. Bir geri dönüş başlatmak için, TRX’in 20-SMA (mavi) ile çakışan bir alan olan 0.126 $ ‘ın üzerindeki bölgeyi geri kazanması gerekiyordu.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: