Kripto Para

Polkadot, Tron, VeChain Fiyat Analizi: 11 Haziran

Polkadot’un hareketini önümüzdeki günlerde 19.6 ile 25 dolar arasında sürdürmesi bekleniyordu. Tron, oynaklık arttığında 0.056 dolara doğru kırılma tehlikesiyle karşı karşıya kaldı. Son olarak, VeChain bir aşağı kanal içinde hareket etti ve 0.1188 doların üzerinde bir kırılma durumunda %28’lik bir artış bekledi.

Polkadot [DOT]

Kaynak: DOT/USD , TradingView

Polkadot’un önceki hedefleri , fiyatı yükselen kanalının güneyinde kırıldığında gerçekleşti. Bir aşağı kanalın alt trend çizgisinden 19.6 dolarlık desteğe kadar hesaplandığında kayıplar %17’ye kadar birikmiştir. Bitcoin 38.000 doları geri aldığında ve alıcılar altcoin pazarına döndüğünde, DOT %20’nin üzerinde bir artış gördü, ancak fiyatı 25 dolarlık dirençle sınırlandı. Son birkaç seansta bir miktar aşağı yönlü fiyat hareketi görüldü ve boğalar gelen kayıpları hafifletmek için momentumunu kaybediyordu.

MACD’nin histogramına göre, endeks düşüş eğiliminde kapanırken yükseliş momentumu düşüşteydi. RSI ikinci düşük seviyesini yükseltti ve düşüş bölgesine geçebilir. Bununla birlikte, DOT, 25 $ ‘daki güçlü direnç ile 19.6 $ civarındaki güçlü destek arasında sıkışıp kaldı ve fiyat muhtemelen kısa vadede bu kanal arasında salınacak.

Tron [TRX]

Kaynak: TRX/USD , TradingView

Tron ‘in fiyatı son üç hafta içinde önemli bir hareket görmedi ve 0.0841 dolar ve 0.068 dolarlık kanalını sağlam tuttu. Bollinger Bantları bu zaman dilimi boyunca sınırlı kaldı ve piyasadaki düşük oynaklığın altını çizdi. Ancak, RSI’nın güneye giden yörüngesi, ‘Ethereum Katili’ için birkaç uyarı işareti sundu.

Aşırı satım bölgesine doğru kademeli bir düşüş, özellikle volatilite yükselirse TRX’in talep bölgesine 0.056 dolardan geri dönmesini sağlayabilir. Tersine, bir kırılma TRX’i kuzeye itecek, ancak 200-SMA (yeşil) ve 0,093 dolarlık direnç tarafından daha fazla yukarı yönlü reddedilebilir.

VeChain [VET]

Kaynak: VET/USD , TradingView

VeChain geçen hafta daha düşük yüksek ve düşük seviyeler oluşturduğundan, 4 saatlik grafiğinde bir aşağı kanal oluştu. Bununla birlikte, VET boğalarının, formasyondan bir kopuş denemeden önce bazı düşüş sinyallerine karşı koyması gerekir. İlk sinyal, RSI’nin düşüş trendinin arkasında geldi. Aşırı satım bölgesine doğru bir itme, büyük olasılıkla modeli olumsuzlayacak ve bir kırılmaya yol açacaktır. İkinci sinyal, düşüş eğilimine yakın olan MACD tarafından sunuldu.

Bir kırılma durumunda, 0.1188 dolar direncinin üzerine bir artış, 0.152 dolardan bir sonraki tavana doğru %28’lik bir sıçramayı tetikleyebilir.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: