Kripto Para

Polkadot, VeChain, Solana Fiyat Analizi: 20 Mayıs

Rekor düşük seviyeye düştükten sonra, Bitcoin meraklıları düşüşü satın alıyorlardı. Ancak, bu düzeltme büyük bir düzeltme gibi görünüyor ve çok beklenen bir düzeltmeydi. BTC’nin 32.000 $ ‘dan 40.000 $’ a yükselmesiyle birlikte, piyasadaki altcoinler de grafiklerde güçlü bir toparlanma kaydetti.

Polkadot [DOT], VeChain [VET] ve Solana [SOL] güçlü olan ve yükselen kripto para birimleri arasındaydı.

Polkadot [DOT]

Kaynak: DOTUSD TradingView’de

Polkadot pazarındaki güçlü düşüş, fiyatını 40 dolardan 18 dolara çıkardı. Ancak bu düşüş sadece anlıktı ve kripto 26 doların üzerine çıktı. Yazım sırasında DOT 28,26 dolardan işlem görüyordu. Token, 26.52 $ ve 29.68 $ gibi sınırlı bir aralıkta hareket ederken, oynaklık piyasadan çıktı.

Bollinger Bantları , token hareketinin azaldığını göstermek için şişirilmiş volatilite döneminin yakınsadığını gördü. Sinyal çizgisi mum çubuklarının altına düştü, bu da fiyatın mevcut aralıkta bile daha yüksek bir seviyede hareket ettiğini gösteren bir gelişme. Bu arada, Göreli Güç Endeksi 30’dan 47’ye itilirken alım baskısı yükseliyordu. Bu, DOT’un döküm sırasında aşırı satılmasına rağmen yatırımcıların bunu düşüşü satın almak için bir fırsat olarak gördükleri anlamına geliyordu.

Son olarak, Müthiş Osilatör , ivmenin artmakta olduğunu ve fiyatın değerini korumasına yardımcı olabileceğini öne sürdü.

VeChain [VET]

Kaynak: VETUSD TradingView’de

VeChain’in fiyatı uzun bir süre sonra düştü. Desteği 0,14 dolarda tuttu, ancak 0,0463 dolara kadar düştü. Piyasa iyileşme moduna geçerken, VET’in fiyatı yumuşak destek sağladığından 0,0906 doların üzerine geri döndü. Dijital varlık, baskı anında 0.1257 dolardan işlem görüyordu ve direnci 0.1334 dolarda test edebilirdi.

Bollinger Bantları birleştikçe, yayın sırasında oynaklık düşük kaldı. Bu toparlanma, fiyatı yükselme eğilimine itti ve Sinyal çizgisi, yükseliş hareketini düşündüren şamdanların altında hareket etti. Artan satın alma baskısı da fiyatın yükselmesine yardımcı oldu.

Göreceli Güç Endeksi, aşırı satım bölgesinin oldukça altına düştükten sonra MÖE’nin bu bölgenin üstüne geri döndüğünü öne sürdü. Alıcıların varlığı satın almaya ilgi göstermesiyle, RSI değeri 51’e yükseldi. Bu, para piyasada kalırken istikrarlı bir pazarın bir işaretiydi.

Solana [SOL]

Kaynak: SOLUSD TradingView’de

Solana ‘ün fiyatı yakın zamanda direnci 42,65 $’ da test etti, ancak onu geçemedi. Basın anında SOL 42,28 dolardan işlem görüyordu ve direncini aşmaya çalışıyordu. Piyasadaki yükseliş, dijital varlığın bu noktayı geçmesine yardımcı olabilir.

Bollinger Bantları , volatilitenin SOL pazarında önemli olduğunu öne sürdü. Direnci test ettikten sonra fiyat ikinci kez düştüğü için 39,14 dolarlık bir destek seviyesi oluşturdu. Fiyat bu seviyede konsolide edildikçe, Sinyal çizgisi mum çubuklarının altına düştü ve SOL belirteci için yükseliş eğilimi gösterdi. Bu arada, Göreceli Güç Endeksi denge seviyesinin biraz üzerinde olan 52’ye ulaştığında alıcılar piyasaya hakim oldu.

Bu yükseliş ivmesi, MACD’nin yükseliş sinyaliyle çarpıştı, SOL’un 42,65 $ ‘ın üzerindeki hareketine işaret etti.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: