Kripto Para

Ripple CTO’su bu ay ne kadar XRP’yi terk etti

“Jed, XRP’sini hızla terk etmeye çalıştı ve Ripple onu bir dizi dava yoluyla durdurmak için harekete geçti. Ripple’ın reddi sayesinde, Jed’in XRP değeri muhtemelen 1 milyar dolardan fazla olacak. Muhtemelen en iyi çabalarına rağmen kendi kendine milyarder olabilecek tek kişi o olacaktır ”diyor bu, Ripple’in mevcut CTO’nun eski Ripple CTO Jed McCaleb hakkındaki 2017’deki yorumuydu.

Mevcut piyasa türbülansı, XRP döküm modelini Jed McCaleb gerçekten etkilemedi. Mevcut piyasa servetinde% 27 düşüş ile sonuçlansa da XRP satış savaşı devam ediyor.

Şimdi XRPScan ‘e göre, McCaled bu ayın başından bu yana yaklaşık 275 milyon XRP sattı . 10.008.592 XRP transferi.

Kaynak: TradingView

Bu yazı yazıldığı sırada XRP 0,92 $ fiyat seviyesinde işlem görüyordu. Son 24 saat içinde% 18 civarında bir fiyat düzeltmesinden geçti. Bu değerde, yakın zamanda atılan XRP’ler 290 milyon doların biraz altındaydı. Aynısı, bir gün önce 310 milyon doları karşılayacaktı. Şu anda 379.246.339 XRP (370 milyon +) ile ayrıldı.

Kaynak: Tacostand

McCaleb’in Tacostand hesabı da San Fransisco merkezli fintech firması ile yasal sözleşmeye göre aylık ödemesinin bir parçası olarak 2 Mayıs’ta Ripple’den 442 milyon XRP’nin biraz üzerinde bir akını gördü.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: