Kripto Para

Ripple IPO’su XRP İçin Felaket Olabilir!


CEO’su Brad Garlinghouse Davos 2020 bünyesinde verdiği bir röportajda firmanın geleceğini değiştirebilecek bir açıklamada bulunmuştu. Garlinghouse, birçok kripto para ve blockchain firmasının 2020 yılı içerisinde IPO (ilk halka arz) yapacağını ifade etmiş ve Ripple’ın da bu konuda lider ekiplerden birisi olduğunu açıklamıştı.

Ripple IPO’su İçin Ne İfade Ediyor?
Buna ek olarak Twitter üzerinde önde gelen Ripple ve XRP yatırımcı hesaplarının yaptığı açıklamalara bakıldığında, gerçekten de 2020 yılında bir Ripple IPO’su görebiliriz. Hali hazırda 10 milyar dolarlık değerin üzerine çıkan blockchain firması, IPO ile değerini daha fazla arttırma potansiyeline sahip olsa da, bunun tabii ki kötü bitme olasılığı da mevcut.

İlk halka arz temel olarak Ripple’ın ABD’nin veya IPO yapılan ülkenin önde gelen menkul kıymet borsalarına giriş yapmasını sağlayacak. Ripple hisseleri direkt olarak bu borsalar üzerinden alınıp satılabilecek. Bu gelişme her türden yatırımcının volatilite ve kripto paralara yönelik regülasyonlarla ilgili kısıtlamalar olmadan firmaya yatırım yapmasına imkan sağlayacak.

Ancak önde gelen kripto para yatırımcılarından “Anondran”, Ripple IPO’sunun felaketle sonuçlanabileceğini düşünüyor. En alttaki tweet’ten de okunabileceği üzere, Ripple’ın “değersiz coin’ler yaratıp bunu pump’layarak milyarlarca dolar elde etmesinin” yeterli olduğunu düşünen analist, IPO ile XRP değerinin sıfıra inebileceğini ima etti. Tabii ki yine de bu finans piyasalarında hiçbir şeye kesin gözüyle bakmamak gerekiyor.

Bu makale ilk olarak www.coin-turk.com üzerinde yaynlanmıştır

Feragat: ParaBorsa.Org would like to remind you that the data contained in this website is not necessarily real-time nor accurate. All CFDs (stocks, indexes, futures) and Forex prices are not provided by exchanges but rather by market makers, and so prices may not be accurate and may differ from the actual market price, meaning prices are indicative and not appropriate for trading purposes. Therefore ParaBorsa.Org doesn`t bear any responsibility for any trading losses you might incur as a result of using this data.

ParaBorsa.Org or anyone involved with ParaBorsa.Org will not accept any liability for loss or damage as a result of reliance on the information including data, quotes, charts and buy/sell signals contained within this website. Please be fully informed regarding the risks and costs associated with trading the financial markets, it is one of the riskiest investment forms possible.Source link

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu