Kripto Para

Ripple IPO’sunun XRP Fiyatına Etkisi Hakkında Yeni Tahmin!


CEO‘su Brad Garlinghouse geçtiğimiz günlerde Davos içerisindeki Dünya Ekonomik Forumu etkinliği esnasında büyük bir haber vermişti.

Kripto para piyasasını yorumlayan Garlinghouse, birçok kripto para ve blockchain firmasının 2020 yılında halka arz (IPO) yapacağını aktarmış ve Ripple‘ın da bu konuda liderlik rolü oynayabileceğini açıklamıştı. Tahmin edildiği gibi bu durum Twitter üzerinde bir patlama yarattı ve birçok analist ile piyasa katılımcısı bu konu hakkında konuşmaya başladı.

Ripple IPO’su Fiyatını Tetikleyebilir!
Ripple’ın olası IPO’su bazılarına göre XRP fiyatı için bir felaket anlamına gelse de, tabii ki kendisine katılmayanlar ve farklı görüşler ile nedenler ortaya koyanlar da var. Steven Bull From the Diep isimli Twitter kullanıcısı ve XRP yatırımcısı, Ripple’ın halka arzını destekleyenlerden birisi. 10.000 üzerinde takipçisi bulunan kullanıcı, Ripple’ın bu girişim ile XRP fiyatını daha da yükseltebileceğini vurguladı.

Steven, Ripple’ın IPO’dan elde ettiği para ile daha fazla yeteneği ekibine katabileceğini, daha fazla iş ortağı ile anlaşabileceğini ve XRP ile gerçek problemleri çözmek için ne gerekiyorsa yapıp, daha fazla tesis kurabileceğini açıkladı.

Bu makale ilk olarak www.coin-turk.com üzerinde yaynlanmıştır

Feragat: ParaBorsa.Org would like to remind you that the data contained in this website is not necessarily real-time nor accurate. All CFDs (stocks, indexes, futures) and Forex prices are not provided by exchanges but rather by market makers, and so prices may not be accurate and may differ from the actual market price, meaning prices are indicative and not appropriate for trading purposes. Therefore ParaBorsa.Org doesn`t bear any responsibility for any trading losses you might incur as a result of using this data.

ParaBorsa.Org or anyone involved with ParaBorsa.Org will not accept any liability for loss or damage as a result of reliance on the information including data, quotes, charts and buy/sell signals contained within this website. Please be fully informed regarding the risks and costs associated with trading the financial markets, it is one of the riskiest investment forms possible.Source link

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu