Kripto Para

Ripple, XRP satışlarının çoğunun denizaşırı olduğunu kanıtlayabilir; Sonra ne?

[ad_1]

Ripple Labs ve SEC arasında devam eden davada büyük bir gelişme olmadan başka hiçbir gün tamamlanmış sayılmaz. Bu tür en son güncellemede Mahkeme, Ripple’ın açık deniz merkezli kripto para borsaları listesinden XRP bilgi almak için yardım isteme talebini onayladı.

Güncelleme ilk olarak, bireysel sanıkların Uluslararası Adli Yardım Talep Mektubu düzenlenmesi talebinin Yargıç Sarah Netburn tarafından kabul edildiğini belirten avukat James K. Filan tarafından açıklandı.

 Peki, bu Ripple için ne anlama geliyor?

Bu, şirketin Amerika BirlVerge Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonunun [SEC] büyük ölçüde diğer ülkelerde gerçekleşen XRP satışları üzerinde yargı yetkisine sahip olmadığını kanıtlaması için başka bir mücadele şansı anlamına geliyor.

Emir, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda BirlVerge Krallığı, Cayman Adaları, Britanya Virjin Adaları, Çin Hong Kong Özel İdari Bölgesi, Singapur Cumhuriyeti, Seyşeller Cumhuriyeti’nin Merkezi Makamlarına sunulacaktır. , Kore Cumhuriyeti ve Malta Cumhuriyeti.

Ripple , pozisyonlarını güçlendirmek için XRP yatırımcıları üzerinden yabancı borsalardan ayrıntılar aradığında, Inter Homes Online, Chris Larsen ve Brad Garlinghouse aleyhindeki “bunun SEC’in kişisel davasına yardımcı olduğunu” belirtti. @HomesInter eklendi,

“Ripple verilen bu önerge ile ABD dışında xrp satışlarının gerçekleştiğine dair belgeleri de ekleyecek. ABD dışındaki her şey, saniyenin yargı yetkisine sahip değildir. Bu, davanın bu kısmının reddedilmesine yardımcı olur. ”

Bu, XRP’nin %90’ından fazlasının ABD dışında ve temelde SEC yönetiminden uzakta satıldığını kanıtlayabilirse, Ripple’ın lehine çalışabilir. Ancak, bu delil sadece bir dava durumunda kullanılabilir.

TwirlandToblerone,

‘e göre

“Her ihtimale karşı” ve SEC’in davayla ilgili yetersizliğini daha da kanıtlamak için.

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca bu tutarlı bir şekilde birkaç galibiyet elde etmesine rağmen, yine de Ripple’ın davayı kaybetmesi muhtemeldir. Ancak avukat Jesse Hynes’e göre, böyle bir kayıp, Ripple ve kripto alanı için hala genel bir kazanç olabilir.

Hynes dedi ki,

“Yani, bu davanın bir sonucu, Ripple satışlarının yatırım sözleşmeleri olmasına rağmen ikincil satışların olmadığını öğrenmek olabilir – yani borsalar yeniden değer kazanabilir. O zaman Ripple ABD dışında satış yapmaya devam edecek ve her şey normale dönecek.”

XRP yatırımcıları büyük ölçüde ABD dışında olsaydı, Ripple sınırın diğer tarafından çalışmaya devam edebilirdi. Böyle bir durumda USD ve ABD koridorunu hariç tutarsa ​​sınır ötesi ödemeler için bir çözüm bulmak zorunda kalabilir.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.[ad_2]
Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: