Kripto Para

Shiba Inu’ya ‘yeni keşfedilen saygı’ 1 doları geçmesine yardımcı olabilir mi?

Ekim, Shiba Inu [SHIB] belirteci söz konusu olduğunda iyi bir çocuk oldu. Bir meteorik fiyat rallisi ile meme Kripto parası bu yılın başlarındaki en yüksek seviyelerini yakalamaya yakın görünüyor.

Son zamanlarda, kripto araştırmacısı ve yorumcusu Max Maher Shiba Inu’nun popülaritesini analiz etmeye çalıştı, ancak bunun yerine kendisini çok beklenmedik bir sonuç çıkarırken buldu.

“Pupularity”nin Değerlendirilmesi

Çok sevilen ve nefret edilen köpek Tokennun yolculuğunun izini sürdükten sonra, Maher’in paket servisi basitti. dedi ki ,

“Bir mem Tokennun faydaya dönüştüğünü görmek harika.”

Bu nasıl oldu? Ağustos 2020’de bir ‘Ryoshi’ tarafından kurulan SHIB, bu yılın başlarına kadar çok fazla fiyat hareketi görmedi. Maher ise Shiba Inu’nun gizemli kurucu ortağının Vitalik Buterin’in kendisi olabileceğini önerdi. ‘in daha önce bildirdiği gibi, Buterin’in SHIB’nin tedarikinin %50’sinden aldığı bildirildi.

Ancak Maher , Shiba Inu’nun ekosistemini genişletmek ve yeni kullanım durumları sağlamak için nasıl çalıştığını gözlemledi. Bir örnek alarak, stake edilebilecek tokenlerle merkezi olmayan Shibaswap borsasından bahsetti.

dedi ki ,

“Bu, kendi başına, bildiğim diğer meme Kripto paralarının çok ötesinde.”

Ayrıca 2021’in sonunda bitirilmesi planlanan Shibarium blok zincirini de tartıştı. Daha sonra Maher, her bir Kripto paranın bir sente sabitlendiği Shiba Inu’nun yaklaşmakta olan sabit parasını SHI tartıştı.

Son olarak, ShibaNet konusunda hevesliydi: otomatik telif ücretleriyle akıllı sözleşmeleri de mümkün kılacak olan SHI stablecoin’e dayalı önerilen bir ödeme platformu.

Maher araştırmasından Shiba Inu’ya “yeni bir saygı” ile ayrıldığını itiraf etti.

Bir sente ulaşmak patiyle mümkün mü?

SHIB’nin fiyatına ve onun Elon Musk’ın tweet’lerine bağlantısına atıfta bulunan Maher , ,

onayladı

“Fiyat şimdi tüm zamanların en yüksek fiyatlarını tekrar test etmeye yaklaşıyor.”

Yani SHIB bir sente ulaşabilir mi? 0,00002617 dolarlık bir fiyatla Maher , bunun  “hayal edebileceğiniz kadar imkansıza yakın” olduğunu söyledi.   SHIB’nin bir sente ulaşması için fiyatın 381 kat artması gerektiğini ve böylece Bitcoin’in kendi piyasa değerini aşacağını açıkladı.

Ancak Maher , kripto portföyünün %0,5’ini “meme tipi” Kripto paralar için ayırmayı düşünebileceğini itiraf etti. O  ,

sonuçlandırdı

“Gördüğünüz gibi, Shiba’da göründüğünden çok daha fazlası var. Ve açıkçası bunu beklemiyordum. Dalıştan sonra, Shiba’nın muhtemelen Dogecoin’in olmayı hedeflediği her şey olduğuna inanıyorum.”

Bir ruff reaksiyonu

Herkes bir köpek [token] insanı değildir, ancak “The Big Short” şöhretinden Amerikan hedge fon yöneticisi Michael Burry, hem Dogecoin hem de Shiba Inu hakkında tweet attı.  SHIB’nin toplam bir katrilyon arzını eleştiren Burry, Token “anlamsız” olarak nitelendirdi.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Source link

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: