Kripto Para

Solana, MATIC, Ethereum Klasik Fiyat Analizi: 23 Mayıs

25 dolardan geri dönüş, Solana için 29 dolara kadar küçük kazançlara izin verebilir. MATIC 1 $ ‘ın altına düştü ve boğalar hızlı tepki vermezse aşağı yönlü bir yola devam edecek. Son olarak, Ethereum Classic, alçalan bir üçgenden güneye ayrıldı ve% 27’lik bir düşüş daha riske attı.

Solana [SOL]

Kaynak: SOL / USD , TradingView

35 $ ‘dan geri dönemez, başka bir satış tetiklendi ve Solana 25 $’ lık desteğe doğru düştü. Saatlik zaman dilimi bir miktar alım fark etti, ancak fiyat bunu 4 saatlik zaman diliminde kaydetmedi. Bu nedenle, önümüzdeki saatler SOL’un kısa vadeli hareketine daha fazla netlik katacaktır. 25 $ ‘lık destekten bir artış, 29 $’ a yakın bir hareket sağlayabilir. Bu tavanın üzerinde bir kırılma, küçük bir fiyat sıçramasına neden olabilirken, reddedilme muhtemelen başka bir kırılma anlamına gelecektir. Ek destek seviyeleri 21.3 dolar ve 16.4 dolardı.

Yükselen ADX 37’nin üzerinde bir başka güneye doğru hareketin sinyallerini parlattı. Öte yandan, RSI’nın aşırı satış yapısı, yükselişe neden olabilir.

MATIC

Kaynak: MATIC / USD , TradingView

1 $ işaretini kaybetmek de MATIC için bir başka düşüş eğilimi oldu. Daha ileri bir geri çekilme, kripto para biriminin 0,85 $ ‘dan bir miktar savunma çağrısı yapacağını görebilir, ancak daha gerçekçi bir hedef, Mayıs ayının ilk haftasında alıcılara rahatlama sağlayan bir seviye olan 0,68 $ olacaktır. Borsalardaki hacimler 24 saatte% 38’in üzerinde azaldı ve 2,4 Milyar Dolar’a ulaştı.

Alıcılar bir geri dönüşü zorlarsa, en kötü durum senaryosu önlenebilir. Bu nedenle, önümüzdeki saatlerde 1 $ işareti dikkatlice gözlemlenmelidir. RSI Nisan ortasından bu yana ilk kez aşırı satım bölgesinde bulundu. Müthiş Osilatör , endişe verici bir satış baskısı seviyesini vurguladı, ancak 1 saatlik zaman aralığı, bir miktar yeniden canlanmaya işaret etti.

Ethereum Classic [ETC]

Kaynak: ETC / USD , TradingView

Saatlik grafikte, Ethereum Classic , 54 dolarlık desteği ayılara bıraktıktan sonra azalan bir üçgenden bir bozulma gösterdi. Daha geniş pazardan ipuçları mevcut modele göre emsal alırken, düşüş sinyalleri yalnızca ETC’nin kayıplarını artıracaktır. Böyle bir sonuç, 39.3 $ ‘lık desteğe doğru% 26’lık bir geri çekmeye yol açabilir. Tersine, 54-55 $ ‘lık bir yeniden alım, önümüzdeki saatlerde bazı yatay hareketlere neden olabilir.

RSI aşırı satım bölgesinden geri döndü ve arıza tahminine karşı çalıştı. Öte yandan, CMF’nin yörüngesi sermaye çıkışlarını vurguladı.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: