Kripto Para

Tezos, Polkadot, Dogecoin Fiyat Analizi: 20 Temmuz

Daha geniş kripto para piyasası, son 7 gün boyunca ağır düşüş etkisi gözlemledi ve sonuç olarak, endüstrinin altcoinleri için de zor bir zaman oldu. Tezos, pazarında büyük bir satış ve piyasa değerinde bir düşüş hayal etti. Polkadot, daha fazla fiyat oynaklığına işaret etti, ancak satın alma baskısındaki artışla alt, grafiklerde istikrar kazanabilir. Son olarak, Dogecoin, basın zamanında hala artan düşüş sinyalleri verdi.

Tezos [XTZ]

XTZ/USD , TradingView

XTZ kritik destek seviyesi olan 2,15$’ı geçerek, basın zamanında 2,13$’dan işlem gördü, bu seviye 24 saatlik %9,9’luk bir düşüşe işaret etti. Aynı dönemde Tezos’un işlem hacmi %43,43 arttı ve piyasa değeri %9,88 düştü.

4 saatlik ticaret grafiğinde, Ortalama Yön Endeksi neredeyse 40 işaretine yaklaştı ve mevcut piyasa eğiliminin düşüşte olabileceğini ve ticaret aralığı gelişebilir. Göreceli Güç Endeksi , istikrarlı ve güçlü bir düşüş trendi nedeniyle düşük değerli olduğu için altcoinin hala aşırı satım bölgesinde olduğunu gösterdi.

19 Temmuz’da MACD göstergesinde görüldüğü gibi, piyasadaki kısa vadeli düşüş baskısını gösteren bir düşüş geçişi.

Polkadot [DOT]

Tezos, Polkadot, Dogecoin Price Analysis: 20 July

DOT/USD , TradingView

DOT da diğer altcoinler gibi değerlemede düşüş gösteriyor. Son 24 saatte DOT, değerinin %10’unu kaybetti. Daha büyük kripto pazarında düşüş baskısı çok güçlü olduğundan, DOT’un yükselişe geçmesi pek olası görünmüyordu.

Bununla birlikte, alt kuzeye hareket ederse, 10.84$’da ve ardından 14.00$’da direnç görecekti. Satın alma baskısı piyasaya geri dönüş yolunu bulursa, fiyat bir miktar toparlanma görmeyi bekleyecektir.

Göreceli Güç Endeksi küçük bir artış gösterdi, ancak Kripto para hala aşırı satım ve düşük değerli bölgedeydi. Biraz satın alma baskısı, Kripto parayı aşırı satılmaktan uzaklaştırabilir. Satın alma baskısına uygun olarak, Chaikin Para Akışı , sermaye girişlerinde çıkışların üzerine hafif bir artış kaydetti.

Sıkıştırma Momentumu Göstergesi bir sıkıştırma serbestliğine işaret etti, bu da volatilite yönünün yaklaşan işlem seanslarında dalgalanacağı anlamına geliyordu.

Dogecoin [DOGE]

Tezos, Polkadot, Dogecoin Price Analysis: 20 July

DOGE/USD , TradingView

Dogecoin’in fiyatı son 24 saatte %7,3 ve geçen hafta yaklaşık %20 düştü. Düşüş trendi, DOGE ticaretini basın zamanında 0.165 $ ‘dan yaptı. DOGE için fiyattaki bu düşüş, DOGE alıcıları ve yatırımcıları piyasadan çıktıkça zararlı oldu. DOGE için teknik tablo, düşüş baskısında bir artışa işaret etti ve bu, altcoinin ileriye doğru daha da düşebileceğini ima eden bir bulgu.

Sıkıştırma Momentum Göstergesi , piyasa oynaklığının önümüzdeki birkaç işlem seansında artabileceği anlamına gelen sıkıştırmada bir düşüş kaydettiği için fiyat dalgalanmaları olabilir. Kırmızı sinyal çubukları güçlenip sayıları arttıkça, Müthiş Osilatör göstergesinde düşüş sinyali arttı.

Alt’ın fiyatı, Parabolik SAR’ın noktalı çizgileri şamdanların üzerinde kaldığı için düşüş eğilimindeydi ve piyasada düşüş etkisinin güçlü olduğu gerçeğini doğruladı.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: