Kripto Para

The Templar Fund!

© Reuters.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.
Bitcoin‘in kendisi tamamen şeffaf bir yapıya sahipken, bunun anonimlik sağladığını düşünmek olağan bir hata olarak ifade edilebilir. 2009 yılından bu yana yapılan her bir işlemi blockchain üzerinde internete bağlı herhangi bir cihaz ile bulunabilir.

Büyük oranda cahil ve bilgisiz medya yüzünden, halk Bitcoin’in suçluların anonimlik kazandığı oyun alanı olduğunu düşünmeye başladı. Tabii ki bu pek yardımcı olmadı bilinen birçok Bitcoin şirketi bir suç işliyorlarmış gibi düşünüldüler. Bir çok şaibeli şirket olmasına rağmen Templar Fund olarak bilinen halka açık ve şeffaf bir serbest yatırım fonu kuruldu. Söz konusu fon 2019 yılında yatırımcılarına %56 gibi önemli bir kazanç sağladı.

Templar Fund, 2018 yılındaki kuruluşundan bu yana bütün alım satım etkinliklerini gururlu bir şekilde yayımladı. Dünyanın en büyük perakende Bitcoin türev piyasasının hizmet sağlayıcısı olan Templar Fund, BTC fiyatı ne olursa olsun kazanç elde etmek için özel üretilen otomatik alım satım teknolojisini kullanıyor.

Templar Fund bununla da kalmayıp, tam bir şeffaflık sunduğunu göstermek için alım satım aktivitelerinin akışını 7/24 canlı bir şekilde yayınlıyor. Fona yatırım yapmaya ilgi duyan kişiler veya taraflar bu canlı yayınların tarihsel kayıtlarını inceleyebilirler ve yayınlanan alım satım veri raporlarının doğruluğunu kendileri test edebilirler. Finans tarihinde ilk defa müşterilerin finansal güvenilirlik elde etmek için üçüncü bir partiye güvenmesine gerek kalmıyor ve insanlar bunun yerine araştırma yapıp Templar Fund’un verilerini kendileri onaylayabiliyorlar.

Templar Fund 30 günlük alım satım döngüleri ile işlem yapar ve müşterilerine her bir döngünün bitişinde likidite sunar. Herhangi bir minimum para yatırma sınırı veya 30 günlük alım satım döngüsünden daha uzun fonların kilitli kalması söz konusu değildir.

Her bir 30 günlük alım satım döngüsü esnasında Templar Fund tarafından 10 günlük alım satım işlemleri ile ilgili rapor yayınlanıyor. Her raporda otomatik sistem tarafından yapılan her bir alım satım işlemi ve direkt olarak BitMEX kripto para borsasından alınan verilerle doğrulanan bakiye bilgileri yer alır. Her bir rapor sonuçları açıklayan 2 dakikalık bir video ile beraber müşterilere e-posta ile gönderilir.

Templar Fund’ın müşterileri eğitmek ve yeni gelenlere hoş geldin demek için kullandığı bir başka yöntem ise Templar Fund’un işlemlerini nasıl yaptığını gösteren anlaması kolay internet tabanlı semineri olarak açıklanabilir. Söz konusu internet tabanlı seminer oldukça basit bir dilde, anlaması kolay grafikler ve çizimlerle yapılıp, fonun sitesinde bulunabilir.

Bunlarla beraber Templar Fund’ın belki de en iyi özelliği bunun aynı Bitcoin gibi herhangi bir KYC gereksinimi (kimlik doğrulaması) gerektirmemesi ve buna dair evrak istememesidir. Bu da dünya üzerindeki bütün ülkelerden gelebilecek olası yatırımcıların ve her bir gelir seviyesinden insanın katılım yapabilmesini sağlar. Templar Fund bunu daha da ileri götürmek için alım satım yapmadan önce minimum bir fon gereksinimi de koymuyor. Sistemi merak eden kullanıcılar 0.0001 BTC kadar düşük miktarlarda bile yatırım yapıp fonu izleyebilir.

Templar Fund 2019 yılı boyunca müşterilerine %56,580 kazanç sağladı. Bu sonuçlar doğru olamayacak kadar iyi gözükse de, bütün veriler ve alım satım etkinlikler Templar Fund’ın internet sitesinde yer alıyor.

Templar Fund hakkında daha fazla bilgi almak, alım satımları canlı izlemek veya internet tabanlı semineri görmek için Templar Fund‘ın internet sitesine giriş yapabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Bu makale ilk olarak www.coin-turk.com üzerinde yaynlanmıştır

Feragat: ParaBorsa.Org would like to remind you that the data contained in this website is not necessarily real-time nor accurate. All CFDs (stocks, indexes, futures) and Forex prices are not provided by exchanges but rather by market makers, and so prices may not be accurate and may differ from the actual market price, meaning prices are indicative and not appropriate for trading purposes. Therefore ParaBorsa.Org doesn`t bear any responsibility for any trading losses you might incur as a result of using this data.

ParaBorsa.Org or anyone involved with ParaBorsa.Org will not accept any liability for loss or damage as a result of reliance on the information including data, quotes, charts and buy/sell signals contained within this website. Please be fully informed regarding the risks and costs associated with trading the financial markets, it is one of the riskiest investment forms possible.
Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı