EkonomiHaberlerTürkiye

TOBB Türkiye’nin ilk 100 şirketini belirledi

Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştirilen 6’ıncı dönem TOBB Türkiye 100’e başvuran şirketlerin değerlendirmeleri tamamlandı.

2016-2018 dönemindeki satış geliri artış hızına göre yapılan sıralamada, Bufala Süt Ürünleri’nin en hızlı büyüyen 100 şirket arasına girdiği belirtildi.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, konuya ilişkin olarak Bufala Süt Ürünleri’nin patronu Niyazi Yelkencioğlu’na bir bilgilendirme yazısı gönderdi.

Hisarcıklıoğlu, “Türkiye 100 şirketleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin organizasyonunda yapılacak ödül töreniyle kamuoyuna ilan edileceklerdir. Ülkemizin koronavirüs salgını ile mücadelesinin tamamlanmasının ardından Türkiye 100 ödül töreni konusunda sizlere bilgi verilecektir. Türk iş dünyası olarak koronavirüs ile mücadele kapsamında içinden geçtiğimiz bu zorlu süreçte, çalışanlarınızı, yöneticilerinizi ve sizi tekrar tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim” ifadelerini kullandı.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı