Kripto Para

Tron, MATIC, Aave Fiyat Analizi: 24 Mayıs

Piyasa liderleri Bitcoin ve Ethereum, sırasıyla 36.360 $ ve 2.234 $ ‘dan işlem yaparak güçlü kazançlar yayınlamak için mücadele ederken, bazı altcoinler alıcıların yeniden ortaya çıktığını gördü ve son düşük seviyelerinden geri döndü. Tron ve Aave, temellerini farklı destek seviyelerinde buldular ve 20-SMA’larının üzerinde bir yükselişi hedeflediler. Öte yandan, MATIC’in atlaması son 24 saatte% 30 arttığı için daha otoriterdi.

MATIC

Kaynak: MATIC / USD , TradingView

MATIC , geçtiğimiz birkaç gün içinde 2 dolardan aşağıya doğru düştükten sonra nihayet kayıplarını 0.856 dolarda hafifletti. 4 saatlik zaman diliminde şamdanlar 200-SMA’nın (yeşil) altına düşerken, alıcılar uzun vadeli hareketli ortalamanın üzerinde hızlı bir geri dönüş gerçekleştirmeyi başardılar, böylece uzun bir düşüş senaryosundan kaçınıldı.

Aslında, mum çubukları 20-SMA’nın (kırmızı) üzerine bile yükseldi ve kazançlar 1,77 $ direnç seviyesine kadar görülebildi. Genel olarak, bu 0,856 $ ‘dan yaklaşık% 100 değer artışı ile sonuçlanacaktır. 1,77 doların üzerindeki bir kırılma reddedilirse, bir miktar yatay hareket görülebilir, ancak 1,49 dolar desteğini sürdürmek, sonunda bir yükseliş sonucuna yol açacaktır.

RSI aşırı satım bölgesinden geri döndü ve 50’nin üzerindeki bir artış, daha fazla yükseliş fiyatı hareketi anlamına gelecektir. Sıkıştırma Momentum Göstergesi düşüş momentumunun zayıfladığını gösterdi ve yeşil bir çubuk bir satın alma sinyali bile sunabilirdi.

Tron [TRX]

Kaynak: TRX / USD , TradingView

Tron , 0.057 $ ‘lık destekte bazı satın alımlar kaydedildikten sonra son 24 saat içindeki kayıplarının bir kısmını azaltmayı başardı. Bununla birlikte, önemli bir test TRX’i 0,074 dolarlık direnç şeklinde bekliyordu – 20-SMA (kırmızı) ile çatışan bir alan. Bu bölgeyi iyi hacimlerde yeniden ele almak, 0,0926 dolarlık dirençte% 20’lik bir fiyat artışı daha olasılığını açacaktır. Daha geniş pazardaki bir toparlanma, 0,0926 doların ötesinde bir artış için bir ivme bile sağlayabilir.

Önceki bir analizde tahmin edildiği gibi , RSI aşırı satım bölgesinden kendini tersine çevirdi, ancak henüz 40’ın üzerine çıkmadı – Piyasanın basın zamanında hala düşüş eğiliminde olduğuna dair bir gösterge . CMF’ye göre zayıf sermaye girişleri ile, kazançlar muhtemelen sınırlı olacaktır, ancak yarım çizginin üzerindeki bir artış, TRX’in toparlanmasına başka bir destek sağlayacaktır.

Aave [AAVE]

Kaynak: AAVE / USD , TradingView

Muadili Tron gibi, önümüzdeki birkaç saat de Aave’nin kısa vadeli gidişatı için çok önemlidir. % 23,6 Fibonacci seviyesinin (317,4 $) üzerindeki seviyeyi geri kazanmak,% 50 Fibonacci seviyesine (439,5 $) kadar kazanç sağlayabilir. Satış baskısı geri döndüğünde,% 38,2 fib seviyesini (284,9 $) korumak, biraz yana doğru harekete yol açabilir, ancak daha güvenilir bir savunma hattı 317 dolar civarında durdu.

MACD yarı çizginin oldukça altında olmasına rağmen, yükseliş eğilimi, yeniden canlandığını gösterdi. Bununla birlikte, AAVE’nin ayı piyasası koşullarını tersine çevirmek için daha fazla ilerleme kaydetmesi gerekiyordu. Son olarak, Müthiş Osilatör yükseliş momentumu kaydetti ve endeks saatlik zaman diliminde dengenin üzerine çıktı.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: