Kripto Para

Ünlü Avukat Beklenen Ripple Gelişmesi Hakkında Konuştu!


© Reuters.

CEO’su Brad Garlinghouse geçtiğimiz hafta oldukça önemli bir açıklamada bulundu ve bütün kripto para sektörünün gündemine oturdu. Davos içerisinde the Wall Street Journal’a konuşan Ripple Labs CEO’su, 2020 yılında kripto para sektöründen birçok firmanın IPO (ilk halka arz) yapabileceğini vurgulamıştı.

CEO buna ek olarak Ripple’ın da bu konuya liderlik edebileceğini ima ederek, 2020 yılında bir Ripple IPO’su görebileceğimizi ifade etmişti. Bu haber kripto para sektöründe adeta yıldırım hızıyla yayıldı ve birçok insan ve yatırımcı olası Ripple IPO’su hakkında konuşmaya başladı.

Chervinsky Ripple’ın IPO Yapacağına İnanmıyor
Ripple zaten kripto para biriminin menkul kıymet olduğu iddiasından kaynaklı birkaç dava ile boğuşuyor ve böyle bir IPO işleri çok daha karmaşık hale getirebilir. ABD’nin önde gelen menkul kıymet avukatlarından ve kripto para sektörünün tanınan isimlerinden Jake Chervinsky ise bu konuya yönelik önemli bir açıklamada bulundu.

Chervinsky, özel konuşmalar ve röportajların resmi duyurulardan daha önemsiz olduğunu vurguladıktan sonra, Ripple’ın yakın zamanda IPO yapmayacağını vurguladı. Özellikle XRP’nin menkul kıymet statüsünün belirsiz olduğuna değinen Chervinsky, durum böyleyken bir IPO’nun oldukça zor olduğunu açıkladı.

Ripple IPO’sunun gerçekleşmesi durumunda bunun fiyatı nasıl etkileyebileceğine dair bir önceki haberimizi ise buradan okuyabilirsiniz.

Bu makale ilk olarak www.coin-turk.com üzerinde yaynlanmıştır

Feragat: ParaBorsa.Org would like to remind you that the data contained in this website is not necessarily real-time nor accurate. All CFDs (stocks, indexes, futures) and Forex prices are not provided by exchanges but rather by market makers, and so prices may not be accurate and may differ from the actual market price, meaning prices are indicative and not appropriate for trading purposes. Therefore ParaBorsa.Org doesn`t bear any responsibility for any trading losses you might incur as a result of using this data.

ParaBorsa.Org or anyone involved with ParaBorsa.Org will not accept any liability for loss or damage as a result of reliance on the information including data, quotes, charts and buy/sell signals contained within this website. Please be fully informed regarding the risks and costs associated with trading the financial markets, it is one of the riskiest investment forms possible.

Source link

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu