Kripto Para

VeChain, Ethereum Classic, MATIC Fiyat Analizi: 22 Mayıs

VeChain, ayı piyasası koşullarını tersine çevirmek için 0,015 doların üzerinde bir artış hedefledi. Ethereum Classic’in sadece iki haftada% 77 değer kaybına bir dizi faktör katkıda bulundu. Son olarak, MATIC’in boğa koşusu 1,77 $ direncinin üzerindeki bir yükselişe bağlı olabilir.

VeChain [VET]

Kaynak: VET / USD , TradingView

VeChain , 20 Mayıs’taki hızlı satın alma aşamasında% 31’lik bir fiyat artışı gördü, ancak yatırımcılar kârlarını kilitledikten sonra 0,096 dolara geri döndü. 4 saatlik grafikte VET, direnç çizgisi olarak hareket eden 20-SMA’nın (kırmızı) altında işlem gördü. Bir kırılma durumunda bile, kazançlar muhtemelen 0,015 dolar ve 50-SMA (sarı) ile sınırlı olacaktır. Süper Trend Göstergesi da bu işarete bir satın alma sinyali yerleştirdi.

Ancak, 0.015 $ ‘ın üzerinde bir kırılma olması durumunda piyasa dinamikleri boğaların lehine değişecektir. Bu, 0.19 $ ‘dan 200-SMA’ya doğru% 26’lık bir ralli için kapıları açacaktır. RSI tarihinde, yatırımcılar, yükselişin tersine dönmesini tetikleyebileceğinden, 49-50’nin üzerinde bir kırılma arayışında olmalıdır.

Ethereum Classic [ETC]

Kaynak: ETC / USD , TradingView

Ethereum Classic’in en yüksek 175 dolardan en düşük 39,62 dolara, yaklaşık iki haftada% 77,6 kayıp olduğunu gösterdi. Çeşitli gelişmeler bu aşağı doğru sarmalın oluşmasına yol açtı. ETC’nin önceki boğasındaki düşüş farklılaşması zayıflamaya işaret ederken, azalan bir üçgen dağılımı (gösterilmemiştir) keskin bir satışla sonuçlandı. Son kripto dökümü, yalnızca son birkaç gündeki kayıpları vurguladı. 54.4 dolarda bir destek bölgesi bulundu, ancak kısa vadede 65 doların üzerinde bir kırılma olası görünmüyordu.

RSI düşüş bölgesinde işlem gördü, ancak yukarı eğimli trend çizgisinin üzerinde bir yükseliş hızlı bir geri dönüşü tetikleyebilir. Bununla birlikte, CMF ‘e göre güçlü sermaye girişi, başka bir düşüşün önlenmesinin anahtarı olabilir.

MATIC

Kaynak: MATIC / USD , TradingView

20 Mayıs’taki hızlı satın alma aşamasında MATIC en önemli alts’lardan biri olduğundan, son 24 saatte geri çekilmesi oldukça şaşırtıcıydı. Bu dönem MATIC’in 2,2 dolardan 1,26 dolara düştüğünü gördü. Kayıplar nihayet bu seviye etrafında yumuşadı ve 4 saatlik grafikte bir miktar alım kaydedildi.

Kilit bir alan 1,77 $ ‘ın üzerinde kaldı ve bir kırılma başka bir fiyat artışını tetikleyebilir. Tesadüfen, bu bölge 20-SMA (kırmızı) ve 50-SMA (sarı) ile de çarpıştı. Son kripto satışından önce, MATIC’in RSI aşırı alım bölgesine defalarca dokundu ve bir düzeltme gecikti. OBV’nin düşüş trendi, 26 Nisan-18 Mayıs arasında düzenli satın alımdan sonra kar elde edilmesini önerdi.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: