Kripto Para

VeChain, THETA, Tron Fiyat Analizi: 23 Mayıs

VeChain’in teknik ekibi, ilerleyen kripto varlık için bazı ek kayıplar ortaya koydu. THETA’nın hızlı bir iyileşme sağlamak için 7,34 ABD dolarının üzerindeki alanı geri kazanması gerekiyordu. Son olarak, Tron 0,0622 dolar desteğinde stabilize edebilir.

VeChain [VET]

Kaynak: VET / USD , TradingView

VeChain 0,096 dolarlık destekten geri dönemedi ve 4 saatlik grafiğinde bir başka bozulma daha yaşadı. 0,0856 dolar civarında bir savunma vardı, ancak Mesleki Eğitim ve Öğretim teknikerleri yükseliş tepkisini desteklemedi. Chaikin Para Akışı ‘e göre güçlü sermaye çıkışları ile Mesleki Eğitim ve Öğretim önümüzdeki oturumlarda mücadele edebilir. Tek iyimserlik, RSI’nin tersine çevrilmesini garanti eden aşırı satılmış doğasından kaynaklanıyordu. Bununla birlikte, RSI böyle bir durumda bile muhtemelen 45’in altında kalacaktır.

Satın alma hacmi yükselirse, 0,096 doların üzerinde bir artış beklenebilir. Bu desteğe bağlı kalmak, önümüzdeki günlerde yükselişe neden olabilir.

THETA

Kaynak: THETA / USD , TradingView

THETA , satıcılar pazarda yeniden ortaya çıktıkça bölgeyi 6.46 doların üzerinde geri aldı. Bir satın alma bölgesi 5,4 dolar civarındaydı ve THETA’nın bu işaretten geri dönmesi durumunda yükseliş tepkisi beklenebilir. 7.34 doların üzerinde bir artış olabilir ve 20-SMA (kırmızı), diğer birçok alta kıyasla THETA için kesinlikle daha hızlı bir iyileşme sağlayacaktır.

Öte yandan, düşüş eğilimi, 3,93 dolar ve 2,53 dolar destek işaretlerini vurgulayacaktır. OBV’nin dalgalı hareketi, satın alma baskısı dönemlerini ve ardından satış baskısını gösterdi, ancak satıcılar, pazar liderlerinin düşüş işaretlerini dikkate alarak büyük olasılıkla zirveye çıkacaktı.

Tron [TRX]

Kaynak: TRX / USD , TradingView

19 Mayıs’taki ilk satış sırasında, Tron üzerindeki tek bir şamdan, en son Mart ayında görülen bir seviye olan 0.050 $ ‘a kadar düştü. TRX, 22 Mayıs’taki hızlı alım döneminde% 20’nin üzerinde yükselmesine rağmen, 0,0926 doların ve 20-SMA’nın (kırmızı) üzerine çıkamaması, başka bir satış baskısı dalgasına neden oldu. İkinci dalga oldukça acımasızdı ve TRX’in 0,064 $ ‘lık baskı süresi fiyatında% 30’luk bir geri çekilmeye yol açtı. Bazı yan hareketlerin 0,0622 dolarlık destek seviyesinde olması beklenebilir ve tersine dönme, 20-SMA’ya kadar kazanımlara izin verebilir. Satış baskısı ortadan kalkmazsa, kayıplar 0,050 dolara kadar görülebilir.

60’ın üzerinde bir ADX okuması, sıkıntılı piyasa koşullarını gösterdi. Tersine, RSI aşırı satım bölgesinde hareket etti ve bu bölgenin üzerine bir sıçrama bir olasılıktı. Bu, TRX’in bazı kayıplarını azaltmasını sağlayacaktır.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: