Kripto Para

XRP: Bu çelişkili metrikleri yıkmak

XRP’nin fiyatı zorlanıyor olabilir ancak zincir içi ölçümleri farklı bir hikaye anlatıyor. XRP ‘ün uzun vadeli performansını ölçmek söz konusu olduğunda, mesele çoğunlukla piyasa duyarlılığının gücüne bağlıdır. Yaşamdan daha büyük topluluğu, dijital varlık için ana katalizörlerden biri olmuştur; ama temelde, dijital varlık geride kalmıyordu.

Geçtiğimiz birkaç hafta içinde, XRP zincir içi metrikler açısından birçok gelişmeye tanık oldu; bu, boğalar nihayet piyasaya geri döndüğünde varlığın geride kalmayacağının göstergesi.

XRP hodlers bir vuruş atlamadı

Kaynak: Santiment

XRP’nin, yatırımcılarının çoğunun kollektif duygularla sınırlandırıldığı sadık bir topluluk tarafından desteklendiğini belirtmek son derece önemlidir. Şimdi, Santiment’ten gelen veriler, XRP için Ortalama Para Yaşının son çöküşe rağmen grafikte yükselmeye devam ettiğini gösteriyor. Ortalama Para Yaşı,  XRP  geçerli adreste kalan ortalama gün sayısını belirler. Yükselen bir eğim, ağ genelindeki birikim eğiliminin göstergesidir.

Kaynak: Santiment

XRP’nin Piyasa Değeri – Gerçekleşen Değer Oranı z-skoru da nominal seviyelerde kaldı, bu da mevcut trendin mevcut piyasada düşmeden daha yüksek bir yükselme şansına sahip olduğunu gösteriyor. Gözlemlendiği gibi, boğa koşusu sırasında MVRV-Z puanı yükseldi ve şu anda gösterge yeniden ayarlandı.

Kaynak: Santiment

Geliştirme açısından bakıldığında, etkinlik geçen yılın sonlarında olduğu gibi hız kazanmadı, ancak Github depolarının ortalama sayısı Şubat 2021’dekine benzer bir ortalamaya ulaşıyor. 5 Haziran’da etkinlik 5 ayın en yüksek seviyesini gösterdi. , böylece daha fazla fiyat takdiri gelişme istatistikleriyle uyum içinde hareket edebilir.

SEC, XRP’nin fiyat yörüngesini rayından çıkarmaya devam edebilir mi?

Devam eden SEC-Ripple davası, XRP’nin fiyatına karşı nazik olmadı. Varlığın değeri, dava haberinin ilk çıktığı Aralık ayında büyük ölçüde azaldı. O zamandan beri, etkiler azalmaya başladı. SEC, Ripple’ı hiçbir şekilde tam olarak sabitlemedi, Ripple ise sonunu özenle korudu.

Şimdi, raporlarına göre, Ripple bir ABD Sulh Hakimi’ne SEC’i belgeleri açıklamaya, neden XRP’yi bir menkul kıymet olarak ve Ethereum, Bitcoin’i emtia olarak gördüğüne dair bir dava açtı. XRP toplu ayı piyasası ile mücadele etmeye devam etti, basın zamanında varlık 0,85 doların altına çekildi. Yine de, birden fazla yatırımcı grubunda satış baskısı görünüşte azalıyor, bu nedenle yükseliş rallisi olasılığı da açık.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: