Kripto Para

XRP Bu Sebeple Yüzde 100 Artabilir!


© Reuters.

Toplam piyasa değerine göre ilk üç arasında yer alan kripto para birimi , kesinlikle 2019 yılında oldukça kötü bit yıl geçirdi. XRP’nin hala tam olarak toparlanamadığı ve 2020 yılında da kötü gidişatını devam ettireceği söylentileri bulunsa da, ünlü bir analist ve ekonomist bu durumun aksini iddia ediyor.

Bitcoin‘in yıl sonunda %95 artış elde ettiği, endeksinin bile %30 arttığı yılda XRP’nin %50 değer kaybetmesi doğal olarak birçok XRP yatırımcısını kızdırdı. Cointelegraph‘ın kripto para analistlerinden olan ve Amsterdam Menkul Kıymet Borsası’nda alım satım yapan Michael Van De Poppe ise XRP yatırımcıları için umut veren bir açıklamada bulundu. Poppe, XRP’nin önümüzdeki aylarda %100 üzerinde, yaklaşık %175’e kadar devam edecek bir yükselişin eşiğinde olabileceğini düşünüyor.

XRP %100 Artabilir!
XRP’nin mevcut fiyat hareketinin ve grafiğinin 2015 yılının Aralık ayında ve 2016 yılının Ocak ayında görülen grafikle benzer olduğunu düşünen analist, bu tarihlerden sonra inanılmaz bir yükseliş geldiğini hatırlattı. Altcoin grafiklerindeki devasa fiyat düşüşlerinin de yakında noktalanacağını vurgulayan Poppe, yükselişin ilk olarak XRP eliyle gelebileceğinin altını çizdi.

Bununla beraber ilk olarak XRP’nin 0,14 dolar ile 0,17 dolar seviyesine kadar gerileyebileceğini aktaran yatırımcı, daha sonra fiyatın 0,473’e kadar yükselme potansiyeli olduğunu açıkladı. Analistin bu fiyat için gerekli gördüğü zaman ise 2020 yılının ortaları olarak gözüküyor.

Buna ek olarak Ripple’ın olası IPO planları da XRP fiyatı üzerinde ciddi bir etkiye sahip olabilir.

Bu makale ilk olarak www.coin-turk.com üzerinde yaynlanmıştır

Feragat: ParaBorsa.Org would like to remind you that the data contained in this website is not necessarily real-time nor accurate. All CFDs (stocks, indexes, futures) and Forex prices are not provided by exchanges but rather by market makers, and so prices may not be accurate and may differ from the actual market price, meaning prices are indicative and not appropriate for trading purposes. Therefore ParaBorsa.Org doesn`t bear any responsibility for any trading losses you might incur as a result of using this data.

ParaBorsa.Org or anyone involved with ParaBorsa.Org will not accept any liability for loss or damage as a result of reliance on the information including data, quotes, charts and buy/sell signals contained within this website. Please be fully informed regarding the risks and costs associated with trading the financial markets, it is one of the riskiest investment forms possible.

Source link

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu