Kripto Para

XRP, Cardano, Zcash Fiyat Analizi: 24 Temmuz

Boğalar, büyük destek seviyelerini savunmak için, basın zamanında kripto para piyasalarını canlandırıyordu. Ancak, pazarın çoğu bir şekilde yönsüz görünüyordu.

XRP, fiyatı tam olarak kuzeye hareket etmediği için sermaye girişlerinde bir düşüş kaydetti, Cardano’nun çizelgeleri ise bir satın alma sinyali verdi. Son olarak, Zcash bir yükseliş trendinin ardından küçük kazançlar kaydetti.

XRP

XRP/USD , TradingView

XRP 0,52 dolarlık hayati destek bölgesinden sıçrayarak basın zamanında 0,60 dolar oldu. Alt, hafta boyunca %3.4 yükseldi. Bugün çoğunlukla yan hareket kaydetti. Yakında 0,65 dolarlık direnç seviyesini test etmezse, boğalar tekrar güç kaybedebilir.

Fiyatın güneye gitmesi durumunda, altcoin hemen 0,52 dolar destek seviyesine düşebilir. Daha fazla yükselmediği sürece, fiyat tekrar 0,40 dolara kadar düşebilir. Yaklaşan ticaret seanslarında, Müthiş Osilatörde bir yükseliş sinyalinin arttığı görülüyorken fiyat yükselebilir.

Sermaye girişleri de gözle görülür şekilde arttı. Bununla birlikte, yazı yazılırken, Chaikin Para Akışı bir düşüş kaydettiği için sermaye girişleri hafifçe düşmüştü. Göreceli Güç Endeksi de göstergenin satın alma gücünde bir düşüşe yol açmasıyla aynı şeyi doğruladı.

Cardano [ADA]

XRP, Cardano and ZCash Price Analysis: July 24

ADA/USD , TradingView

ADA’nın fiyatı, yazı yazılırken 1,21 dolardı – son 24 saatte %3,0’lık bir artış. Alt, son birkaç gün içinde 1.27 dolar seviyesine yükselmek için birkaç girişimde bulundu. Ancak 1,15 dolar direnç seviyesini kırdıktan sonra 1,21 dolar seviyesini geçemedi.

ADA, geçen hafta %3,8 oranında iyileşti. İşlem hacmi %10.68 daralırken likidite azalmış gibi görünüyordu. Bollinger Bantları , gösterge oldukça yakınsayarak, düşük piyasa oynaklığına işaret ederek fiyat seviyesinin basın zaman aralığına yakın kaldığına işaret etti.

Sıkıştırma Momentum Göstergesi de aynı şeyi bir sıkma serbest bırakma ve satın alma sinyali vererek doğruladı. Satın alma sinyali Cardano için güçlüydü ve Göreceli Güç Endeksi satın alma baskısında bir artış gösterdi.

Zcash [ZEC]

XRP, Cardano and ZCash Price Analysis: July 24

ZEC/USD , TradingView

Zcash son ​​24 saatte %2.7’lik bir artışın ardından 98.31 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte, son birkaç fiyat mumu düşüş sinyalleri verdi.

Hafta boyunca önemli kazanımlar kaydetmesine rağmen, Ortalama Yön Endeksi , gösterge 30 işaretinin biraz üzerinde görüldüğü için pazarda zayıflık yarattı. Fiyat hafif bir düşüş yaşarken, Göreceli Güç Endeksi de düştü – Satın alma gücünün düştüğünün bir işareti.

Öte yandan, Parabolik SAR piyasada yükseliş eğilimini vurguladı.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: