Kripto Para

XRP Davası: Ripple, SEC’i “kötü düşünülmüş hareket uygulaması” ile suçluyor

Amerika BirlVerge Devletleri SEC ve Ripple Labs arasındaki sürekli gidip gelme bir süre daha devam edecek. Sanıklar şimdi SEC’in şirketi iç personel toplantılarının video ve ses kayıtlarını devretmeye zorlama hareketine yanıt verdiler.

Firma tarafından 12 saatten daha kısa bir süre önce sunulan bir yanıta göre, SEC’in önergesi “tartışılacak olgun bir konu olmadığı” gerekçesiyle reddedilmelidir.

Blockchain şirketi, SEC’in iddiasının aksine, SEC’in zorlama için harekete geçmesinden önce bile bu kayıtları üretmeye başladığını belirtti. Ayrıca, “bu hareket tam olarak bilgilendirilmeden önce Ripple’ın üretiminin büyük ölçüde tamamlanmasını beklediklerini” de ekledi.

Bu, SEC ‘nın Ripple’ı mevcut ve eski Ripple yöneticileri arasındaki toplantıların video ve ses kayıtlarını üretmeye zorlama niyetini ifade etmesinden bir hafta sonra geldi. Ajans, Ripple’ı bir ifade sırasında keşfedilene kadar söz konusu kayıtların varlığını gizlemekle suçlamıştı.

Blockchain firmasına göre, SEC’in 31 Ağustos’ta keşif aşaması sona erdikten sonra bile bu kayıtları üretmekte ısrar etmesi daha acil bir konu.

Dosya, , Avukat James K. Filan tarafından paylaşıldı, eklendi,

“Geri kalan nokta üzerinde bir araya gelmek ve görüşmek yerine, SEC, bu mahkemeye, karar vermek için bile olgun olmayan bir konuyla ilgili olarak kötü tasarlanmış hareket uygulaması yüklemeyi seçti.”

Ekledi,

“Şu anda ihtilaflı olan kayıtlar için bekleyen herhangi bir talep olmadığından, Mahkeme SEC’in hareketini tartışmalı olarak reddetmeli ve gelecekteki talepleri değerlendirmeyi ertelemelidir.”

Söz konusu talebe ek olarak, Ripple ayrıca ajansın kendisine karşı yaptığı iddiaların çoğunu reddetmeye devam etti. Bu iddialar, esas olarak, söz konusu kayıtların tam olarak ilk talep edildiği zamanla ilişkilendirildi.

Ayrıca, Ağustos’tan önce SEC, “Belgeler” tanımında yalnızca “teyp kayıtları” ve “ses kayıtları”na atıfta bulunmuştu. Dosyalama eklendi,

“Ripple, SEC tarafından Ripple’a verilen 125 RFP’ye yanıt vermek için düzinelerce farklı belge türünü aramak ve toplamak zorunda olmanın açıkça külfetli ve orantısız olduğu için SEC’in makul olmayan şekilde geniş “Belge” tanımına itiraz etti. ”

Blockchain firması, SEC’i davadan çok önce kayıtların varlığından haberdar olmakla suçlayarak, ancak son anda harekete geçmeyi seçerek özetini sonlandırdı.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: