Kripto Para

XRP davası: SEC dosyalarının, Ripple’ın sürpriz yanıtına ‘acıklı yanıt’ olduğu iddia ediliyor

Devam eden SEC v. Ripple davası, bir sonuca varıldığına dair hiçbir işaret göstermedi. Sadece birkaç gün önce, Ripple, Ripple’ın Dördüncü Olumlu Savunmasını vurma hareketini desteklemek için SEC’in cevabına karşı sür-cevabını (ek cevap) sunmuştu.  

Blockchain firmasının yanıtı, Cornerstone Research’ün Mayıs raporu etrafında dönüyordu. Ripple, verdiği yanıtta, SEC’in dijital varlık alanındaki önceki eylemlerinin, Ripple’a kayıtsız XRP satışlarının yasa dışı olabileceğine dair adil bir bildirim sağlamak için “yetersiz” olduğunu iddia etmişti. Ayrıca, “gerekli sürecin” tatmin edilmediğini iddia ettiler.  

Son yanıt mektubunda SEC, Ripple’ın argümanlarının adil uyarı savunmasının “yanlış karakterizasyonuna” dayandığını açıkça belirtti.  

iddiasına devam ettiler

“Ripple’ın argümanı şuna dayanıyor: SEC’in önceki dijital varlık vakalarının hiçbiri bu vakayla aynı, aynı, aynı gerçekleri içermediğinden, Ripple Bölüm’ü ihlal etmekten sorumlu tutulamayacak şekilde yeterli adil uyarıdan yoksun 5’in kusursuz sorumluluk hükümleri.”  

SEC ayrıca, adil bildirimlerin herhangi bir “tam gerçek yazışma” gerektirmediğini ileri sürdü. Suçlama oyununu oynayarak, Ripple’ın aksini öne süren hiçbir davadan bahsetmediğini de belirttiler.

Düzenleyici kurum, Howey ve onun tarafından yayınlanan diğer ek kılavuzları yorumlayan ve uygulayan “içtihat bolluğunun” blok zinciri firmasına “anayasal olarak gerekli” olan tüm bildirimi sağladığını iddia etmeye devam etti.

Ayrıca şunu da belirttiler,

“Burada, Howey ve onun soyunun “statik değil de esnek ilkesi”, adil uyarı savunmasının önceden menkul kıymet olarak kabul edilenle aynı olmayan bir yatırım ürününü içeren herhangi bir iddiayı geçersiz kılabileceğine dair bir kararla geçersiz kılınacaktır. ”  

Topluluktan insanlar bu güncellemeye hızlı tepki verdi. Örneğin popüler savunma avukatı James K. Filan, ,  

tweetledi

“Acıklı bir yanıt.”

SEC’in ayrıca mahkemeden kendi keşif olgusal kaydını geliştirmeleri için kendilerine ek süre vermesini istediğini belirtmek önemlidir. Ripple, buna karşılık, SEC tarafından talep edilen ek süre verilirse, ABD’deki işine “ varoluşsal bir tehdit ” sunacağını iddia etti.  

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: