Kripto Para

XRP, Dogecoin, Cardano Fiyat Analizi: 07 Haziran

Kısa vadeli fiyat dalgalanmaları için XRP piyasasında oynaklık düşük kaldı. Dogecoin alçalan bir üçgen içinde işlem gördü ve %20’lik bir geri çekilmeye karşı savunmasız kaldı. Son olarak, Cardano 1,85 dolara bir artış görebilir ve başarılı bir kırılma bir ralli başlatabilir.

XRP

Kaynak: XRP/USD , TradingView

4 saatlik zaman diliminde, XRP’ler 20-SMA (kırmızı) ve 50-SMA (sarı), mum çubuklarının üzerine çıktı ve düşüş piyasasının ana hatlarını çizdi. Bollinger Bantlarının sözleşmeli yapısı, XRP’nin 0,80 ABD Dolarından 1,06 ABD Dolarına atlamasından ve ardından geri çekilmesinden sonra oynaklığın yatıştığını gösterdi.

RSI’ın son ​​birkaç gün içinde 37-50 arasındaki hareketi de alıcılar ve satıcılar arasındaki bir dereceye kadar dengeyi yansıtıyordu. Bu faktörler göz önüne alındığında, keskin fiyat hareketleri için volatilite düşük olduğu için XRP’nin önümüzdeki seanslarda yatay hareket etmesi muhtemeldi.

Oynaklık geri döndüğünde, satış baskısı, düşüş senaryosunda XRP’yi 0,64 dolara kadar sürükleyebilir. Tersine, bir kırılma kripto para birimini 1,18 $ ve 200-SMA’ya (yeşil) itebilir.

Dogecoin [DOGE]

Kaynak: DOGE/USD , TradingView

Dogecoin’in 0,440 dolardan 0,36 dolara düşüşü, azalan bir üçgenin oluşmasına yol açtı ve boğalar kırılma riski altındaydı. 0,36 ABD doları desteği ihlal edilirse, satıcılar DOGE’yi 0,28 ABD dolarından savunma hattına itebilir, bu da alt trend çizgisinden %20’lik kayıpları temsil eder. Bununla birlikte, DOGE’nin teknik bilgileri, ani bir arızaya işaret etmedi ve kalıp içinde hareket, ileriye doğru mümkün oldu.

Müthiş Osilatör ‘e göre, bir düşüş momentumu vardı, ancak henüz bir arızayı garantilemek için yeterli değildi. Öte yandan , MACD’nin hızlı hareket eden çizgisi Sinyal çizgisine yetişti ve bir yükseliş geçişine işaret etti ve boğaların baskı zamanı desteğine tutunabileceğini önerdi.

Cardano [ADA]

Kaynak: ADA/USD , TradingView

Cardano’nun mevcut yükselişi, Mayıs ayının en yüksek seviyelerine doğru toparlanma yolunda çok önemliydi. 19 Mayıs’taki satıştan bu yana, ADA birden fazla kez 1.85 dolarlık tavanı aşmaya çalıştı, ancak satıcılar her seferinde bir kırılmayı reddetti. Artı tarafta, ADA daha yüksek seviyelerde destek bulmayı başardı – 1.05 dolar, 1.32 dolar ve 1.61 dolar. Bu, boğaların sonunda sert üst tavanın üzerinde kırılacağını gösterdi.

MACD hattı, piyasa alıcılara kayarken Sinyal hattını geçmenin eşiğindeydi. Bu arada, RSI hala tarafsız bölgedeydi ve ADA, 1,85 doların üzerinde bir hareket girişiminde bulunmadan önce bir miktar yatay hareket görebiliyordu.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: