Kripto Para

XRP, Dogecoin, Cardano Fiyat Analizi: 18 Mayıs

XRP, 1,55-1,58 dolarlık temel bir direnç işaretine yaklaştı ve bir kırılma,% 28’lik bir fiyat artışı 1,96 dolara yükselebilir. Dogecoin, aşağı yönlü geniş piyasa ipuçlarına rağmen 0,523-0,373 dolarlık bir satın alma bölgesinde tuttu. Son olarak, Cardano 1,58 Dolar ve 1,31 Dolar’dan bazı savunma alanları sundu, ancak 1,96 Dolar’da geri dönüş de mümkündü

XRP

Kaynak: XRP / USD , TradingView

XRP simetrik bir üçgenin sınırları içinde işlem gördü ve fiyatı 1.55-1.58 dolarlık dirençle önemli bir noktaya yaklaştı. Bu bariyerin üzerindeki kuzeye doğru bir hareket, XRP’yi 3 $ işaretine doğru itebilecek simetrik bir üçgen kırılmasını da görecektir. 50-SMA (mavi) ile çakışan bir bölge olan 1,31 ABD doları desteğinin altındaki düşüşü hedeflemek için gereken modeli geçersiz kılmak için.

XRP’nin teknik bilgileri, piyasanın yavaş yavaş yükselişe geçtiğini öne sürdü. MACD hattı Signal hattını yakaladı ve histogramı düşüş momentumunun zayıfladığını belirtti. RSI , varlığın yükseliş bölgesinde olduğunu gösteren 50 direnç çizgisinin üzerine çıktı.

Dogecoin [DOGE]

Kaynak: DOGE / USD , TradingView

Dogecoin Mayıs ayı başlarında tanık olduğu haftalık astronomik kazançları görmemiş olsa da, 0,523-0,373 dolar arasında önemli bir destek seviyesini sürdürdü. İlginç bir şekilde, bu bölge günlük grafikte 20-SMA (mavi) ile aynı zamana denk geldi. Başka bir savunma hattı 0,299 dolar ve 50-SMA’da bulunuyordu.

Bu seviyelere tutunmak başka bir DOGE mitingi için çok önemliydi. Bazı yatay hareketlere rağmen, OBV, alım baskısı satış baskısını eşitlediğinden düşüşten kaçındı. Sıkıştırma Momentum Göstergesi düşüş ivmesini kaydetti, ancak “siyah noktalar” piyasada bir daralmayı ve azalan oynaklığı vurguladı. Güçlü hacimlerde 0,569 doların üzerindeki bir kırılma, başka bir boğa koşusuna neden olur.

Cardano [ADA]

Kaynak: ADA / USD , TradingView

Fibonacci aracı, piyasa bir düzeltme aşamasına girerken Cardano için bazı destek seviyelerini vurguladı. Güçlü bir alım bölgesi% 61.8 Fibonacci seviyesinde 1.58 $ ‘da bulunuyor. Dahası, bu bölge 20-SMA tarafından desteklendi. 1,31 $ (50-SMA) seviyesindeki% 50 seviyesi bile bazı kısa vadeli kayıpları hafifletebilir. Muhtemel olmasa da, her iki kısa vadeli hareketli ortalamanın altında bir düşüş, dinamiklerin düşüş yönüne doğru kaymasını sağlayabilir.

Müthiş Osilatör ‘ye göre, satın alma baskısı piyasada hala yaygın bir güçtü. RSI aşırı alım bölgesinin altında sabitlendi. % 78.6 (1.96 $) Fibonacci seviyesi civarında hızlı bir yükseliş tepkisi, önümüzdeki günlerde başka bir fiyat artışını tetikleyebilir.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: