Kripto Para

XRP Fiyat Analizi: 13 Haziran

[ad_1]

XRP, Ripple’ın SEC’i BTC, ETH ve XRP ile ilgili belgeler üretmeye zorlama hareketinin taleplere ‘erken’ ve ‘tartışmalı’ diyen ajans tarafından karşı çıkmasından sonra bir kez daha manşetlere çıktı. Her iki taraf da davadaki son gelişmelere göre darbeler alırken, dijital varlığın fiyatı 0,92 ve 0,79 dolarlık dar bir kanal içinde sınırlı kaldı. Konsolidasyona rağmen, XRP, basın zamanında 38 Milyar doların biraz üzerinde bir piyasa değeri ile kripto sıralamasında yedinci sırayı korudu.

XRP’nin 12 saatlik grafiği

Kaynak: XRP/USD , TradingView

XRP’nin grafiğine bir bakış, kripto para biriminin yükselen bir üçgen kırılmasının arkasındaki 1.10 $ işaretine dokunduktan sonra sabit bir düşüşte olduğunu gösterdi. Düşüş trendi, azalan bir kanalın oluşmasına yol açtı ve model yukarı yönlü bir kırılma görse de, XRP üst trend çizgisini delmeye çalışmadan önce 0,64$-0,70$ talep bölgesi arasında sıfırlanabilir. Sıfırlamadan sonra, yukarı kanaldan bir kopuş 0,92 ABD Doları direncinde sorgulanabilir ve 0,79 ABD Doları tutarındaki bir yeniden test, XRP’nin 1,10 ABD Doları hedefini tam olarak gerçekleştirmesine izin verebilir. Böyle bir gelişme, modelin üst trend çizgisinden %33’lük bir kazanımı temsil edecektir.

Akıl Yürütme

Göreceli Güç Endeksi , 50’nin üzerinde bir hareket reddedildi ve XRP’nin 1.10 $’lık genel direncinde ret ile karşılaşmasıyla düşüş trendine geçti. RSI’ın geri dönüşün beklendiği aşırı satım bölgesine güneye doğru yolculuğuna devam etmesi bekleniyordu. MACD çizgisi neredeyse Sinyal çizgisinin üzerine bindirildi, ancak histogram ayılara doğru eğildi. Momentum ayrıca Müthiş Osilatörde düşüşe karşı nötrdü.

RSI biraz daha aşağı yönlü işaret ettiğinden, MACD ve AO düşüşe karşı nötr kalırken, XRP’nin yükseliş dönüşünden önce biraz daha kayıp tahakkuk etmesi bekleniyordu. Bu nedenle, önümüzdeki günlerde 0,64 ila 0,70 ABD doları arasındaki talep bölgesine odaklanılmalıdır. Boğalar bu kanalı satıcılara teslim ederse, fiyat uzun süreli bir satışa karşı savunmasızdı.

Sonuç

XRP’nin alt kanalı henüz sonuca ulaşmamıştı ve kripto varlığı ileriye dönük bazı küçük kayıplar gördü. Göstergeleri böyle bir sonucu destekliyordu, ancak XRP 0,64-0,70 $ arasında talep bölgesine dokunduğunda bir geri dönüş bekleniyordu. Sıfırlamadan sonra, aşağı kanalından bir kopuş, muhtemelen XRP’yi 1 $ işaretinin üzerine çıkaracaktır.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

[ad_2]
Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: