Kripto Para

XRP Fiyat Analizi: 22 Mayıs

Bitcoin gibi diğer büyük varlıklar, Ethereum son 24 saatte daha düşük seviyeler kaydetmiş olsa da, XRP 0,8160 dolarla yeni bir düşüş yaşadı. Yükseliş ivmesi bu momentumda biraz kırıldı, ancak kısa vadeli grafik olası bir yükseliş fırsatına işaret etti. XRP , baskı anında 42 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahipti ve kripto para birimi listelerinde 7. sırada yer aldı.

XRP 1 saatlik grafik

XRP / USDT Trading View’de

XRP’nin 0,85 ABD Dolarından toparlanması sırasında varlık, uzun vadeli ölçekte 0,61 Fibonacci çizgisinin üzerinde bir pozisyonda kalmakta zorlandı. 50 dönem Hareketli Ortalama tarafından da bir ret karşılandı, bu da XRP için 0.8150 $ ‘da yeni bir düşük seviyeye yol açtı. Fiyat şu anda 0,975 dolarlık direnç altında konsolide oluyor, ancak varlık için birkaç yükseliş işareti var.

Kripto para için açık bir yükseliş MACD farklılaşması gözlemlenebilir, bu da kısa vadede daha fazla düşüş olasılığını azaltır. Bu durumda, XRP , direnci 01.05 $ ‘da test etmeden önce kendisini 0.975 $’ da ani direncin üzerinde konumlandıracak.

Pazar Gerekçeleri

XRP / USDT Trading View’de

Müthiş Osilatör, yükseliş ivmesinin şu anda sürdüğünü ancak baskın olmadığını öne sürdü. Göreceli Güç Endeksi veya RSI, satın alma baskısının arttığını gösteriyor, ancak satış baskısı hala belirgindir, bu nedenle, toparlanmaya rağmen fiyat konsolide olacaktır.

Stokastik RSI şu anda aşırı satın alındı, bu nedenle fiyat 0,975 $ ‘ın üzerinde bir pozisyon almadan önce 0,90 $’ dan ani desteğe bir geri çekilme devreye girebilir.

Sonuç

Varlığın önümüzdeki 24-48 saat içinde 1,05 $ civarında bir pozisyonu yeniden test etmesi gerekirken, başka bir düşüşün daha yüksek risk faktörünü göz önünde bulundurarak uzun bir pozisyon önermek zordur.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: