Kripto Para

XRP, Litecoin, Cardano Fiyat Analizi: 08 Haziran

XRP, satın alma baskısının azlığı göz önüne alındığında, son zamanlardaki düşük seviyelerden kurtulmak için zorlu bir görevle karşı karşıya kaldı. Litecoin alçalan bir üçgenden güneye doğru kırıldı ve 134-116 dolara doğru daha fazla kayıp gördü. Son olarak, Cardano boğalarının daha keskin bir geri çekilmeden 1,47 doları savunması gerekiyordu.

XRP

Kaynak: XRP/USD , TradingView

XRP pazarında alım hacmi zayıftı – OBV’nin son ​​gidişatıyla vurgulanan bir şey. Endeks son iki hafta içinde yatay bir seyir izlese de, Mayıs ayı başlarında görülen seviyelere toparlanamadı. Ayrıca, MACD’nin düşüş eğilimi, XRP’nin son birkaç gün içinde aralıklı hareket etmesine rağmen zayıflığı vurguladı. Bunlar, XRP’nin önündeki yol için endişe verici işaretlerdi.

0,805 ABD dolarından bir düşüş, kripto para birimini, sıfırlamanın gerçekleşebileceği 0,64 ABD Doları ile 0,72 ABD Doları arasındaki talep bölgesine doğru sürükleyecektir.

Litecoin [LTC]

Kaynak: LTC/USD , TradingView

Litecoin’in 4 saatlik grafiğinde azalan bir üçgen dökümü görüldü. Aslında, LTC 167 dolar civarında ilk büyük destek seviyesinin altına düştü ancak 152 dolarda bir savunma hattı buldu. Ancak, Müthiş Osilatör üzerinde yükselen düşüş momentumu ile LTC ek kayıplar yaşayabilir.

Talep bölgesinin varlığı yatırımcılar için uzun fırsatlar yaratacağından, odak 134-116$ arasındaki bölgeye odaklanmalıdır. RSI , yazının yazıldığı sırada aşırı satım bölgesinden geri döndü, ancak piyasadaki satış baskısı göz önüne alındığında alt bölgeyi tekrar ziyaret edebilir.

Cardano [ADA]

Kaynak: ADA/USD , TradingView

Muadilleri XRP ve LTC’ye benzer şekilde, Cardano daha geniş bir piyasa düzeltmesinin ardından aşağı yönlü bir fiyat hareketi gördü. Şamdanlar 1.60$ desteğinin altına düştü ve 1.47$ civarında başka bir savunma alanını test etti. Bu alan Mart ve Nisan ayı boyunca odaktaydı ve kesintiler reddedildikten sonra birkaç düzeltmeyi tetikledi. Şimdi bir destek bölgesi olarak hizmet veren boğalar, uzun süreli bir satıştan kaçınmak için bu kritik alanın üzerindeki kayıpları korumalıdır.

Sıkışma Momentum Göstergesine göre, oynaklık yükseliyordu ve önümüzdeki seanslarda kayıplar artabilir. Hızlı hareket eden çizgi Sinyal çizgisinin altındayken MACD’nin hareketi ile daha fazla düşüşe işaret edildi.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: