Kripto Para

XRP Sahipleri, SEC’i XRP ikincil piyasa satışları konusunda çelişkilerle suçluyor

Son birkaç hafta ve ay, Amerika BirlVerge Devletleri SEC ile Ripple Labs arasındaki davanın geçerliliğini yitirmesini bekleyen herkes için bir hayal kırıklığı oldu. Aslında, söz konusu dava, avukat John Deaton tarafından temsil edilen bir parti olan XRP sahiplerinden oluşan yeni bir partinin de katılımını gördü. Geçtiğimiz ay müdahale talebinde bulunan Deaton , SEC’in XRP’nin bağımsız yararına itiraz ettiğini , “Mahkemenin anlayışını geliştirmek” için bir müdahaleyi gerekli kılan bir şey olduğunu iddia etmişti .

SEC, 3 Mayıs’taki cevabında , bu XRP sahiplerinin yalnızca sanıkların dava pozisyonunu ‘okuduklarını’ iddia etmişti.

Önerilen müdahaleciler şimdi SEC’in yukarıda belirtilen muhalefetine cevaben bir kanun muhtırası sundular . Deaton’a göre SEC, mahkemeyi XRP sahiplerinin önemli müdahale talebinden uzaklaştırmak için “kırmızı ringa balığı, kişisel saldırılar ve ilgisiz içtihat hukuku” kullanıyor.

Düzenleyici kurumun böyle bir müdahaleye karşı çıkması birçok noktaya dayanıyordu. Bunlar arasında – Müdahaleye ilişkin varsayılan bir yasal ve anayasal barikat, SEC’in iddialarının genişletilmesi ve SEC’in davalıların XRP sahiplerinin çıkarlarını yeterince temsil ettiği iddiası.

Bununla birlikte, Deaton tarafından sunulan en son Kanun Muhtırası, SEC’in “saçma” iddialarda bulunmak için “tamamen alakasız” bir dava kullandığını iddia ederek, bunun aksini savundu. MoL, böyle bir çekişmenin “haksız” olduğunu söyledi.

Dahası, XRP Sahiplerini desteklemek için yapılan dosyalama, önerilen müdahalenin SEC’in iddialarını genişletmeyeceğini, çünkü SEC’in değiştirilmiş şikayeti kapsamına gireceğini iddia etti.

demeye devam etti

“SEC kendini Hinman konuşmasından uzaklaştırıp Yargıç Netburn’e bunun kurumun ‘resmi pozisyonunu’ yansıtmadığını savunurken, müdahaleyle karşı karşıya kalan SEC, kendi Şikayetinden uzaklaşmaya çalışıyor . ”

“Gerçek şu ki, SEC iddia edileni ve neyi kanıtlayabileceğini uzlaştırmakta büyük zorluk çekiyor,” diye ekledi ve XRP sahiplerini temsil eden Kanun Mutabakatı da düzenleyici kurumun kendisiyle çelişmekle suçlandı XRP ikincil piyasa satışları konusu.

Söz konusu davadaki taraflar arasındaki hukuki mücadelenin kişisel niteliği, bu sefer de yeniden öne çıkarıldı ve mevcut sunumda, Avukat John Deaton’ın haksız bir şekilde “akılsız bir komplo teorisyeni savaşçısı” olarak hedef alındığını iddia etti.

Son olarak, XRP sahiplerinin temsili, geçmişte zaten yapmış olduğu argümanları yineleyerek sonuçlandı, yani XRP sahipleri, bir hak olarak müdahale etme standardını karşılıyor ve böyle bir müdahale hareketi “ekme” olmadığı için izin verici müdahale verilmelidir. dava içine kaos “ve” gereksiz gecikmeye “neden olmaz.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: