Kripto Para

YFI, Binance Coin, Bitcoin Cash Fiyat Analizi: 18 Mayıs

YFI, 74.000 $ ‘lık dirençle kapandığında yükseliş eğilimi gösterdi, ancak bu seviyedeki ret, başka bir satışla sonuçlanabilir. Binance Coin, yazı yazarken 500 dolarlık desteğin kontrolünü elinde tuttu. Son olarak, Bitcoin Cash, önümüzdeki seanslarda 1.160 ila 1.021 $ arasında yana doğru hareket edebilir.

YFI

Kaynak: YFI / USD , TradingView

YFI zararını 58.000 $ civarında azalttı ve bu seviyede alıcıların yeniden ortaya çıktığını gördü. Bununla birlikte, fiyat 74.000 $ ‘lık dirence yaklaştıkça, daha düşük yükseklerin oluşumu bazı şüpheler yarattı. Son fiyat hareketine bakılırsa, üst tavanının üzerinde bir kırılma reddedilebilir ve başka bir satış turu YFI’yi 58.000 $ ‘ın altına sürükleyebilir. 200-SMA (yeşil) ve 55.000 $ ‘a doğru bir düşüş de olası bir senaryoydu.

OBV’nin düşüş trendi, pazardaki satış baskısının göstergesiydi. Diğer taraftan, üst trend çizgisinin üzerinde bir yükselme, YFI’yi 80.000 $ ‘ın üzerine çıkarabilecek alım aktivitesini artırabilir. MACD’nin yükseliş eğilimi olumlu bir sonucu destekledi ve fiyat artışı durumunda önümüzdeki saatlerde hacimler gözlemlenmelidir.

Binance Coin [BNB]

Kaynak: BNB / USD , TradingView

Binance Coin’in 4 saatlik grafiğine bir bakış, boğaların 500 $ işaretinin kontrolünü ellerinde tutmaya hevesli olduklarını gösterdi. BNB’nin şu an için 450 dolara doğru bir satıştan kaçınmasıyla oluşan bir dizi yeşil mum çubuğu. Zayıf ticaret hacimleri, fiyat 541 $ dirence yaklaşırken bir kırılmaya karşı çalıştı. Ancak bölgeyi 562-600 $ ‘ın üzerine çıkarmak piyasadaki toparlanmayı hızlandıracaktır.

BNB’nin 693 dolardan geri çekilmesine rağmen, satın alma baskısı henüz dağılmadığı için OBV daha yüksek seviyelerde kaldı. MACD’deki yükseliş eğilimi, daha fazla arıza teşebbüsünü reddedebilir.

Bitcoin Cash [BCH]

Kaynak: BCH / USD , TradingView

1.160 $ ​​desteğini kaybetmek% 12’lik bir düşüşle sonuçlandı ancak Bitcoin Cash 1.020 $ desteğinde kayıpları azalttı. MACD’nin hızlı hareket eden çizgisi Signal çizgisinin üzerinden geçti. Bu yükseliş sinyali bir kırılma ile sonuçlanamazsa, 1,160 dolar ve 1,021 dolarlık kanalda bir miktar telafi hareketi beklenebilir.

Stokastik RSI ‘e göre, fiyat şu anda aşırı satın alınmıştı ve bir sonraki yükselişten önce dengelenmesi gerekiyordu. 24 saatlik işlem hacimleri borsalarda hala zayıfken, BCH’nin önümüzdeki saatlerde baskı süresi direncinin üzerine çıkması pek olası görünmüyordu.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: